Субота, 25.11.2017, 08:51

Головна » 2014 » Жовтень » 9 » Акція "Теплі речі в зону АТО"
Акція "Теплі речі в зону АТО"

Допомога армії – святий обов’язок кожного

Для кожного з нас важливо зараз жити під мирним небом. Віддані  патріоти нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага  небайдужих людей.

Своєю щирою увагою, теплом та турботою   в цей нелегкий для Вітчизни  час підтримали воїнів - захисників  учні, вчителі, батьки  загальноосвітньої школи №5. Із 22 по 26 вересня дружна спільнота школи провела такі акції: «Теплі речі для солдат» та «Оберіг солдату». Діти молодшого шкільного віку приносили листи, малюнки, жовто-блакитні стрічки та обереги, які, на їхню думку, допоможуть солдатам зберегти життя та здоровими повернутися до своїх родин. Старші учні шкільного волонтерського загону «Спалах», яким керували соціальний педагог та педагог – організатор Білоус І.В. та Набокова Т.А., брали активну участь у пакуванні теплих речей, медикаментів першої необхідності, продуктових провізій. Учитель математики Дзюменко Л.К. безпосередньо тримала зв’язок із волонтеркою Ситник Ольгою Олександрівною, яка щотижня переправляла допомогу бійцям в зону АТО.

Кожного з нас гріла  думка про те,  що бодай декільком десяткам визволителів ми зможемо допомогти зігрітися теплим одягом та духовною підтримкою. Шановні земляки! Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час та молімося за долю нашої України! Не будьте байдужими до долі своєї Батьківщини! Слава Україні!

Переглядів: 505 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »