П'ятниця, 16.11.2018, 19:46

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » День вчителя
День вчителя

5 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав 11 клас із теплими словами привітання, а по школі лунала чудова музика. Після привітань учні продовжили започатковану в нашій школі гарну традицію, провели День учнівського самоврядування. А розпочався він зі святкової лінійки під час якої було представлено адміністрацію та вчителів школи. Діти з превеликою радістю вітали вчителів. Від усіх дітей школи подякою за важку та почесну працю педагогів став флешмоб «Спасибі вчителю» у виконанні учнів 4 – Б, 4 – В та 7 – А класів. Також до привітання приєдналися учні 11 – го класу, які разом з молодими вчителями підготували інноваційний сюрприз – запальний танцювальний флешмоб. Щоб вчителі продовжували насолоджуватися відпочинком вихованці музичної школи №1 привітали їх піснею «Дитинство моє веселкове», а учні 7 – А класу заспівали пісню «Найкращі вчителі України». Після уроків працівники школи зібрались у актовій залі на святковий концерт, який для них підготували їх вихованці. Під час концерту колектив також привітала директор школи Бугерук О.І. та вручила нагороди працівникам школи за їх кропітку та віддану працю. Приємним сюрпризом для присутніх стала пісня «Побажання» у виконанні Шаповал Ірини Миколаївни, мами учениці 3 – А класу та сценка одинадцятикласників «Про що думають учні?» . Родзинкою свята стали хореографічні композиції студентів КВНЗ"Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" та пісня «Привітання», слова якої написала вчитель музичного мистецтва Олійник А.Б., у виконанні учнів 11 – го класу.

Свято принесло гарний настрій та задоволення дружній шкільній родині.

Переглядів: 41 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »