Субота, 25.11.2017, 08:54

Головна » 2014 » Жовтень » 3 » До Всеукраїнського дня бібліотек
До Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Є багато дивна землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. В цікавій формі з використанням інформаційно – комунікативних технологій відбулося Свято книги, яке підготували учні 4 – А класу (класний керівник - Смірнова І.А.). Учні початкових класів зустрілися з Феєю Мудрості, Феєю Знань, Королевою книг, казковими персонажами. Була представлена презентація «Історія виникнення книг», вікторина «У світі казок». Бібліотекар школи Московенко О.С. ознайомила школярів з виставкою книг, оголосила рейтинг «Кращий читач». Сьогодні наша бібліотека – це центр відпочинку і духовності, гостями якої є талановиті поети, письменники, музиканти, і просто цікаві особистості. Та найбільше чим пишається бібліотека нині – це нашим читачем. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити і інтереси.

До дива знань і мрій, о друзі, йдіть!

Високий дух летітиме далеко…

Аби сказати: «Зупинися, мить!»

Кажу лише: «Живи, бібліотеко!»

Бібліотека – це не музей,

Бібліотеку не можна минати.

Знати важливо для всіх людей,

Книги умій  шанувати.

Переглядів: 390 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0