Неділя, 04.12.2016, 19:23

Головна » 2016 » Травень » 20 » Єдиний День цивільного захисту
Єдиний День цивільного захисту

Згідно плану ЦЗ школи 12.05.2016 року у школі було проведено Єдиний День цивільного захисту.

Основними цілями та завданнями були:

• Практична перевірка здатності постійного складу, учнів грамотно і чітко захищати своє здоров’я та життя у надзвичайній ситуації (аварія на автотранспорті під час перевезення отруйних речовин поблизу школи);
  • Виховання впевненості в ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом;
  • Формування та розвиток високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самостійності при виконанні завдань цивільного захисту;
  • Навчання керівного та командно-начальницького складу школи організації та проведенню заходів цивільного захисту в школі;
  • Вдосконалення постійним складом і учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій;
  • Практична перевірка здатності особового складу школи діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами індивідуального та колективного захисту.

До проведення Єдиного Дня цивільного захисту залучались:

1. Керівний та командний склад школи.
  2. Учні 1 – 10-х класів.
  3. Особовий склад  формувань і навчальних груп.

З метою ознайомлення присутніх з планом проведення Єдиного Дня цивільного захисту, навчальний день 12.05.2016 року  розпочато з проведення о 07.45 загальношкільної лінійки. Всі учні школи з класними керівниками організовано, своєчасно о 07:45 вишикувались на загальношкільну лінійку.

Протягом  проведення Єдиного Дня цивільної захисту організовано виставку листівок «Поведінка під час надзвичайних ситуацій» учнями 5 – А класу (класний керівник Луценко Л.С.), 5 – Б класу (класний керівник Войцеховська І.А.), 6 – А класу (класний керівник Поклад І.В.), 7 – А класу (класний керівник Гніденко О.Б.), 8 класу (класний керівник Дзюменко Л.К.), 9 класу (класний керівник Сондовенко С.М.), 10 – Б класу (класний керівник Андрухович Н.О.) Бібліотекарем школи  Московенко О.С. оформлено тематичну виставку  книг, брошур «Надзвичайні ситуації». До уваги учнів  вчителем предмету «Захист Вітчизни» Крижановським В.Ю представлено виставку засобів індивідуального захисту на теми «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Людина та природа». Відпрацьовані питання оповіщення, збору особового складу, тренування з Цивільного захисту «Поведінка під час надзвичайних ситуацій» та евакуації учнів із школи при виявленні вибухонебезпечного предмету поблизу школи, демонстрування презентації «Поведінка під час надзвичайних ситуацій», проведення військово-спортивних змагань серед учнів 2 – 4-х, 5 – 10-х класів;  заліків з ЦЗ у навчальних групах постійного складу.

На високому рівні проведено вчителями предмету «Захист Вітчизни» Крижановським В.Ю. та Андрухович Н.О. показові заняття серед учнів 10-х класів з виконанням нормативів Цивільного захисту, вчителями фізкультури Єременко Є.В. серед учнів 2 – 4-х класів та Митник І.В. серед учнів 7 – 10-х класів військово-спортивні змагання, класними керівниками 1 – 10-х класів проведені виховні години на тему «Поведінка під час надзвичайних ситуацій» з метою закріплення поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Чітко, організовано було здійснено о 12.45 евакуацію учасників навчально-виховного процесу з приміщення школи. Слід відзначити, що вчителями початкових класів були евакуйовані учні 1 – 4-х класів у ватно-марлевих пов’язках. Під час евакуації найпершими вийшли зі школи учні 2 – Б класу під керівництвом вчителя музики Олійник А.Б. (20 секунд), останніми вийшли учні 8 класу (2 хвилини).

VFL.RU - ваш фотохостинг
Переглядів: 143 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0