П'ятниця, 24.11.2017, 23:05

Головна » 2013 » Лютий » 19 » Екскурсія до міської станції юних туристів
Екскурсія до міської станції юних туристів
24 січня 2013 року учні 3-А класу ЗОШ №5 ім. В.І.Чуйкова (класний керівник Кащенко І.П.) побували на навчально-тренувальній екскурсії в міській станції юних туристів, що знаходиться по вул. Петровського. (керівник гуртка Марущак І.О.) Хлопчики та дівчатка відчули себе справжніми туристами. Вони вперше подолали нелегкий для себе маршрут, хоч він і розміщений у приміщенні, у спеціально обладненій залі. Та діти пройшли і крутопохилий спуск, і переправу по паралельних перилах, і підйом по скельній ділянці. Можливо для багатьох це здається неважливою чи невизначною подією. Але для дітей 8-9 річного віку подолання свого внутішнього страху перед висотою, усвідомлення значущості страховки, вміння використовувати самостраховку є необхідними навичками в житті майбутніх туристів. Але туризм – це не тільки тренування. Гуртківці вивчають історію рідного краю, вчаться любити та оберігати природу, залучатися до здорового способу життя, вчаться працювати в команді, виховують в собі дисциплінованість, відповідальність, почуття товаристкості та взаємодопомоги. Кожен з гуртківців має можливість вибрати для себе найцікавій напрямок у заняттях: еколого-історичний, краєзнавчий чи географічний; пішохідний, спортивний або водний туризм. Стомлені та задоволені, з великим піднесеним настроєм поверталися учні додому. Своїми враженнями вони залюбки ділилися з батьками, ровесниками, вчителями. Тепер вони знають – тренери СЮТуру їх завжди ждуть.
Переглядів: 458 | Додав: school5uman | Теги: школа, СЮТур, ексурсія | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2013  »