П'ятниця, 24.11.2017, 10:11

Головна » 2017 » Березень » 2 » Генератор математичних завдань для дітей
Генератор математичних завдань для дітей

Освіта.ua спільно з проектом "Розвиток дитини" пропонує учителям початкової школи і батькам нову можливість для навчання дітей математиці – "Генератор практичних завдань". Сервіс слугуватиме дітям відмінним помічником під час набуття навичок виконання простих арифметичних операцій із натуральними числами.

Виконання математичних завдань на додавання, віднімання, множення та ділення, складених "Генератором", дозволить дітям поступово, не форсуючи та не відчуваючи академічного тиску, вдосконалити свою арифметичну майстерність. А батькам – більше не турбуватись про пошук математичних вправ для своєї дитини.

Також робота над математичними завданнями сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до занять з математики та впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку та пізнання дитини.

З часом актуальність "Генератору практичних завдань" як для батьків, так і для дітей буде лише зростати, адже він здатен постійно підвищувати складність математичних прикладів та з кожним разом переносити дитину ще на однин щабель вище.

Для того, щоб скористатися "Генератором", необхідно лише ввести потрібні числа, що визначать проміжок, в якому буде працювати дитина, та визначитись із кількістю вправ. Для контролю передбачений лист із вірними відповідями, які ви теж можете завантажити.

Батьки можуть вводити вихідні параметри самостійно або за участю дитини, чи навіть надати їй самій можливість власноруч створити для себе завдання, що неодмінно буде мотивувати її та заохочувати на продовження занять з математики.

Кожне сформоване математичне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження математичних завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ГЕНЕРАТОР ПРАКТИЧНИХ ЗАВДАНЬ

Переглядів: 126 | Додав: school5uman | Теги: Генератор математичних завдань для | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »