Субота, 25.11.2017, 12:24

Головна » 2013 » Вересень » 6 » Із вдячністю до шановного спонсора
Із вдячністю до шановного спонсора
   У мальовничій місцині неподалік парку, що на вулиці Київській, розкинулася школа №5. Вона потопає у  яскравій зелені весною, а  восени дарує перехожим насолоду від барвистих  жовтогарячих кольорів. Приємно пройтися  вздовж охайних  алейок,  помилуватися красою весняних, літніх та осінніх квітів на клумбах.  Триповерхова красуня вже не один десяток  років виряджає в доросле життя розумних випускників, навчає своїх вихованців у дорослому вирі жити по совісті та правді.
   Швидко промчало літо  і вже першого вересня дітлашня гамірливим натовпом попрямувала  до рідних кабінетів, де їх зустрічали  мудрі наставники. Затишні коридори,  впорядкована  територія  школи радо вітали всіх присутніх.  Безумовно, в цьому є велика заслуга батьківських внесків, але без нашого помічника, директора приватного підприємства «САНТ» Сторожука Анатолія Миколайовича, відверто скажемо, школі було б дуже  важко. Анатолій Миколайович жодного разу не відмовився від  надання ремонтної  допомоги.  За рахунок його спонсорських коштів та справжніх майстрів своєї справи – прорабів Олійника Анатолія Михайловича та Охотюка Юрія Івановича було заштукатурено парадний  вхід  закладу, забетоновано дорогу біля центральних воріт школи, відремонтовано ворота центрального входу, станцію другого підйому води та розпочато ремонт шкільної теплиці.
   Щоранку  відновлений  центральний вхід школи  гостинно запрошує школярів та їх наставників до храму наук. А тому в  святковий день першовересня  колектив школи із задоволенням  сфотографувався із шановним спонсором біля новенького входу. На світлині всі щасливі та задоволені.  Дуже хочеться, щоб парадний вхід став  новим початком нашої співпраці, символом віри в  щасливе майбутнє.
   Незабаром  настануть  осінні листопади та холодні дощові дні. Але, незважаючи на непогоду, атмосфера в нашій  школі завжди  тепла та   доброзичлива,  її стіни випромінюють  добро та тепло,  життєву мудрість та людську  вдячність.  І хоч  ззовні фасад школи непримітний  та потребує серйозної реконструкції, шкільні коридори та навчальні кабінети  світлі, зручні та привабливі. Але ми маємо величезну надію на те, що і школа №5 буде невдовзі відремонтована за кошти  небайдужих меценатів, бо школа - це не просто будівля, вона невід'ємна частина життя, тому дітям в ній повинно бути добре і затишно.
   Шановний Анатолію Миколайовичу, ми щиро вдячні Вам  за підтримку й  надання фінансової та ремонтної  допомоги  школі №5! Дуже приємно, що в наш нелегкий час є небайдужі люди, у серцях яких живе добро та милосердя. Від імені педагогічного,  учнівського  та батьківського колективу школи  дозвольте висловити  глибоку  вдячність  та побажання Вам міцного здоров’я, людського щастя, сімейного благополуччя та вдалих починань у будь – яких  справах! Сподіваємося, що наша співпраця буде плідною та продовжуватиметься  і надалі заради розвитку освіти міста.
З повагою колектив школи №5.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 463 | Додав: school5uman | Теги: ЗОШ №5, Умань, новий навчальний рік, школа, 2013/2014 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2013  »