Неділя, 04.12.2016, 19:20

Головна » 2016 » Жовтень » 24 » Книга – твій друг на все життя!
Книга – твій друг на все життя!

В рамках Всеукраїнського місячника бібліотек учні 3-А класу (кл. керівник Кащенко І.П.) завітали у шкільну бібліотеку.  Завідуюча бібліотекою Московенко Олена Семенівна радо зустріла своїх молодших читачів. У цікавій бесіді вона розповіла про історію виникнення книги, про правила користування книгами із читацького фонду.

Найбільше третьокласникам сподобалась розповідь Олени Семенівни про післявоєнні часи,  коли проходило її дитинство. Дуже вразило дітей те, що у селах того часу не було жодної книги.  Розповіла вона і про те, як вперше привезли у шкільну бібліотеку 30 книг. Як раділи діти можливості бачити справжню книжечку, перегортати сторінки, читати її.  Кожному учню вчителька роздала по одній книжечці. А Олені Семенівні дісталася книжка без картинок. Засумувала маленька читачка, але удалася до хитрості. Взяла окраєць хлібини і пішла до дівчат-близнючок, її однокласниць, яким дісталася книжка з малюнками. Скільки ж було радості у маленької Оленки, коли вона з такою цікавістю і захопленням могла роздивитися ілюстрації у книжці!

Після цього діти згадали прислів’я і загадки про книги, ознайомились з новими надходженнями книг до шкільної бібліотеки. Частина дітей зразу взяли додому читати нові книжечки.

Дякуємо вам, Олено Семенівно, за змістовну розповідь! Дякуємо, тобі книго, ти наш супутник і порадник на все життя!

Переглядів: 48 | Додав: school5uman | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2016  »