Середа, 07.12.2016, 13:28

Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Міський семінар для вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів м. Умані

21 листопада 2016 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова був проведений міський семінар для вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів м. Умані.

З проблеми "Формування ключових компетентностей молодших школярів шляхом впровадження гуманної педагогіки".

За темою "Формування патріотичного виховання у молодших школярів в позаурочній діяльності".

Метою семінару було ознайомити учасників з сучасними підходами до формування патріотичного виховання в позаурочній діяльності,         як основи духовно-морального становлення особистості; розкрити суть краєзнавчої роботи як форми патріотичного виховання молодших школярів в групі продовженого дня; створення умов для удосконалення професійних компетенцій вихователів групи продовженого дня.

В роботі семінару брали участь методист методичного кабінету міського відділу освіти Осіяненко Н.М., методист ЗНВР МК, Гурза О.В., керівник ММО вихователів ГПД, 18 вихователів.

Товстюк В.В., вихователь ГПД ЗОШ № 4 підготувала доповідь «Духовно-моральне виховання – основа становлення особистості».

Ткаченко В.В.,вихователь ГПД ЗОШ №5 підготувала презентацію про власний досвід роботи «Краєзнавча робота як форма патріотичного виховання молодших школярів в ГПД».

Гурза О.В., керівник ММО вихователів ГПД;Ткаченко В.В.,вихователь ГПД ЗОШ №5 підготували та провели майстер-клас «Виготовлення виробу патріотичного спрямування».

На початку та впродовж семінару демонструвались відеоролики, презентації, пісні патріотичного спрямування, про Україну та її символіку.

Переглядів: 39 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »