Вівторок, 21.11.2017, 00:10

Головна » 2012 » Жовтень » 24 » Міський семінар педагогів-організаторів
Міський семінар педагогів-організаторів
   16 жовтня 2012 року на базі Уманської загальноосвітньї школи № 5 І-ІІІ ступенів ім. В.І. Чуйкова відбувся семінар педагогів-організаторів.
   Тема семінару була пов'язана з учнями старшої ланки, тобто з 9-11 класами. Тема: «Життєва компетентність, як основний чинник соціалізації школярів».   Відкриття семінару розпочалося із вступного слова директора школи Килимника В.О., який привітав гостей нашої школи, та побажав їм  отримати гарні враження від семінару. Отож, після слова директора продовжила методист відділу освіти Тулубестюк Інна Юріївна та голова методичного обєднання Тичінська Алла Іванівна. Після відкриття семінару делегація переглянула компютерну презентацію про історію школи, яка входила до плану семінару під назвою «Візитка школи». Далі по плану був перегляд презентації шкільної дитячої організації «Гармонія», яка супроводжувалася доповідю голови координаційної ради школи Коваленко Інною. Пошуковий загін «Факел» провів екскурсію в шкільному музеї В.І. Чуйкова, яка дуже сподобалась усім учасникам семінару. Педагог-організатор Набокова Т.А. зробила доповідь по темі семінару, в якій широко розкрила питання виховання життєвої компетенції у сучасних школярів. Після того, як була зроблена доповідь до уваги усіх гостей була представлена ділова гра «Найрозумніший», яку проводила координаційна рада з лідерами школи. В результаті гри виявилося два найрозумніших учні – Сторожук Ілона (11-А) та Вовк Олександр (10-А). Слідуючим єтапом семінару була «Весела перерва», яка проводилася головою загону вожатих Грабовою Тетяною та вожатими, які закріплені за учнями 1-4 класів. Діти гарно веселилися та показували зразки веселих перерв, які в нашій школі проводяться щодня. Учениці 10-А класу Панасенко Інна та Курудімова Тетяна із гостями нашого семінару провели захоплюючий майстер-клас з виготовлення тюльпану із кольорового паперу. Після завершення майстер-класу кожен із учасників подарував свою квітку педагогу-організатору Набоковій Т.А., як згадку про проведений семінар.
   Хотілося б відмітити участь у проведенні семінару таких учнів:
1.     Коваленко Інна – голова координаційної ради - 10-А
2.     Грабова Тетяна – заступник голови координаційної ради - 11-А
3.     Панасенко Інна – секретар координаційної ради - 10-А
4.     Курудімова Тетяна- 10-А
5.     Діхтяренко Михайло – 9-Б
6.     Вовк Олександр10-А
7.     Водянецька Алевтина- 11-А
8.     Сторожук Ілона- 11-А
9.     Дзьонь Анастасія - 11-А
10.   Троценко Іван - 11-А
11.   Лашко Катерина 9-Б
12.   Літвінова Даша - 11-А
13.   Кузнєцова Ірина - 11-А
   Завдяки їх компетентності та відповідального ставлення до поставленого завдання семінар пройшов гарно та цікаво. Також висловлюю слова вдячності за розуміння та підтримку у проведенні семінару Килимнику В.О, Бугерук О.І, Дем'янчук Н.П, Білоус І.В. та всьому педагогічному колективу нашої школи.
Переглядів: 753 | Додав: Dyusha | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2012  »