Середа, 07.12.2016, 13:31

Головна » 2014 » Грудень » 2 » Міський семінар – практикум бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів м. Умань

Про підсумки проведення міського семінару – практикуму  бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів м Умань на базі бібліотеки ЗОШ № 5

Відповідно до плану роботи відділу освіти  27.11. 2014 року  на  базі бібліотеки нашої школи пройшов міський семінар – практикум бібліотекарів ЗНЗ міста з теми «Патріотичне виховання учнів  засобами книги в процесі позакласної роботи».

Відкрила семінар методист відділу освіти  Флюдренко  О.А. , яка ознайомила присутніх  з темою та її актуальністю в школі на сучасному етапі.

Директор школи Гармаш В.С.  повідомив  про результативність  роботи шкільної бібліотеки з даної проблеми, ознайомив з роботою закладу.

Завідувачка бібліотеки  Московенко О.С.  в кабінеті  інформаційно – комунікаційних технологій  представила  доповідь – презентацію  «Патріотичне виховання учнів засобами книги» , зробила бібліографічний огляд   своїх публікацій в освітянських журналах та  збірки методичних матеріалів «З любов’ю до України», представлених на виставці «Патріотичне виховання учнів в публікаціях Московенко О.С.», презентувала сторінку «Шкільна бібліотека» на сайті школи. Вчитель  початкових класів Кащенко І.П. ознайомила  із створеним персональним сайтом  «Вчитель вчителю,учням та батькам».

В актовій залі  проведено відкритий  виховний захід  «Умань: роки, обпалені війною», який  супроводжувався фрагментами   – хронікально  -   документальних фільмів про Умань в роки Великої Вітчизняної  війни. Науковий  співробітник краєзнавчого  музею   Давидюк В.М. виступив  із цікавою інформацією про окремі об’ єкти міста за часів війни.  Присутні віддали шану визволителям Умані та випускнику  нашої школи Івану Качуру, який загинув  в зоні АТО, закликали  захищати мир, ознайомились з книжковою  виставкою «Слава Героям України!»

Підводячи підсумки семінару – практикуму, його  учасники оцінили творчий підхід  Московенко О.С. до проблеми виховання громадянина – патріота України, рекомендували застосовувати  в бібліотеках міста.

Щиро дякуємо за активну участь у проведенні заходу вчителям Кащенко І.П. та Матвієнку А.В., учням Анікановій Владі, Землякову Роману та Драчуку Артему.

Переглядів: 421 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »