Вівторок, 21.11.2017, 00:07

Головна » 2013 » Грудень » 16 » Міський семінар вчителів 1-х класів за темою «Особливості викладання предметів у 1 класі за компетентнісним підходом»
   28 листопада 2013 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова відбувся міський семінар вчителів 1-х класів за  темою «Особливості викладання предметів у 1 класі за компетентнісним підходом».
   З доповіддю з даної теми та мультимедійним супроводом перед вчителями шкіл міста виступила Тарнавська Інна Володимирівна, учитель ЗОШ №5, керівник  міського  методичного об’єднання. Вона чітко розмежувала ключові та предметні компетентності. Особливу увагу звернула на формування ключових і предметних компетентностей на уроках навчання грамоти.
   На високому методичному рівні, цікаво і змістовно був проведений урок читання у 1-А класі вчителем Борисовою Людмилою Володимирівною за темою «Закріплення знань про звукові значення букви «де». Опрацювання тексту «Парк на пустирі» та скоромовки» за новітніми технологіями та з використанням ІКТ. Вчителька показала як працювати над удосконаленням читацьких навичок, розвивати аналітико-синтетичні здібності,   спостережливість, увагу, зв’язне мовлення, збагачувати словниковий запас учнів, виховувати допитливість, дбайливе ставлення до природи. Учні за три місяці навчання в школі продемонстрували вміння організовувати своє робоче місце, орієнтуватися в часі, планувати свої дії, доводити роботу до кінця, здатність співпрацювати в парах, уміння проявляти ініціативу та брати на себе відповідальність, здатність екологічно мислити, чітко відповідати.
   Після перегляду уроку вчителі зібралися на педагогічну майстерню, де працювали в групах за такими питаннями:1) мовна розминка; 2) вправи для розвитку анципації; 3) подолання регресії; 4) вправи над словом, реченням, текстом. Обговорюючи дане питання кожен вчитель ділився напрацюваннями з особистого досвіду. Молоді вчителі взяли для власної педагогічної діяльності  дуже багато корисного.
   Цікаві тренінги з учителями провела викладач кафедри психології Ільницька Ірина Степанівна з проблеми «Роль здоров’язбережувальних  технологій в організації навчально-виховного процесу».
   Семінар пройшов пізнавально, повчально. Вчителі взяли для своєї роботи багато нового, поділилися своїми враженнями від побаченого і визнали, що подібного роду практичні семінари приносять велику користь у роботі за новим державним стандартом.
Переглядів: 486 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2013  »