Вівторок, 21.11.2017, 00:14

Головна » 2017 » Жовтень » 31 » «Містер школи – 2017»
«Містер школи – 2017»

20 жовтня 2017 року в школі відбувся конкурс «Містер школи – 2017», присвячений Дню захисника України. У конкурсі брали участь 6 учасників – Головань Іван (учень 9-А класу), Криворот Владислав (учень 9-А класу), Квич Володимир (учень 10 класу), Скарбовський Богдан (учень 10 класу), Бояр Євгеній (учень 11 класу), Когут Євгеній (учень 11 класу).

Шановне журі у складі заступника директора з виховної роботи Набокової Тетяни Анатоліївни, вчителя фізики Щепкіної Ярини Ігорівни та вчителя початкових класів Крижановської Ольги Вячеславівни, чесно та неупереджено оцінювало старання хлопців.

Конкурсанти дуже відповідально та ретельно готувалися до участі у конкурсі.

Для представлення себе у першому конкурсі «Візитка» двоє учасників – Когут Євгеній та Скарбовський Богдан, підготували відео-презентацію, ще двоє – Головань Іван та Криворот Владислав, презентували себе віршами, а Бояр Євгеній та Квич Володимир відрекомендували себе у прозі.

В інтелектуальному конкурсі «Я знаю! А ти?» учасники проявили кмітливість та швидкість мислення, відповідаючи на запитання.

Наступний етап випробування був конкурс «Обруч», в якому кожен з учасників намагався як найдовше крутити на талії обруч.

Завершальним був «Конкурс талантів». Всі конкурсанти старалися та ретельно готувалися. Кожен із них розповідав про те, що найкраще вміє, із захопленням описуючи своє хобі.

Глядачі брали активну участь у визначенні Містера глядацьких симпатій, відмітивши у карточці фаворита серед учасників.

В перерві після 2-го конкурсу. Глядачів порадувала своїм співом Діана Криворучко. А під час підрахунку підсумкових результатів, після завершення конкурсної програми, 11-тикласники розважили всіх присутніх гумористичною сценкою «Гандзя».

За підсумками результатів конкурсу члени журі нагородили конкурсантів грамотами за номінаціями та невеличкими подарунками:

Містер Мускул – Квич Володимир

Містер Усмішка – Бояр Євгеній