Неділя, 04.12.2016, 19:22

Головна » 2015 » Квітень » 30 » Науково-методична конференція
Науково-методична конференція

Науково-методична конференція з проблеми

«Забезпечення наступності у роботі дошкільної та початкової ланок освіти в умовах впровадження нових державних стандартів»

Місце проведення: актова зала Уманської загальноосвітньої школи І- III ступенів № 5 ім В.І. Чуйкова.

Дата проведення: 16 квітня 2015 року о 14.30.

ПРОГРАМА

НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ

КОНФЕРЕНЦІЇ

Проблема: «Забезпечення наступності у роботі дошкільної та початкової ланок освіти в умовах впровадження нових державних стандартів»

1.   Відкриття конференції.

Трохименко Інна Михайлівна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Уманської міської ради.

2.   Науково-методичне забезпечення наступності у роботі дошкільної і початкової ланок освіти.

Осіяненко Наталія Миколаївна, методист методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради.

3.   Наступність у роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи як педагогічна проблема.

Шевельова Олександра Борисівна, викладач педагогіки і методик початкової освіти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка.

4.   Наступність у формуванні громадянської компетентності дошкільників та молодших школярів.

Кравчук Оксана Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

5.   Особливості психологічної готовності дитини до навчання у школі.

Мурзак Наталія Анатоліївна, практичний психолог Уманського НВК № 1 «Дошкільний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня».

6.   Роль підготовчих занять з майбутніми першокласниками у системі роботи загально­освітнього навчального закладу.

Мельник Надія Петрівна, вчитель початкових класів Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І- III ступенів №7 - колегіум».

7.   Практичні підходи до забезпечення освітньої моделі «Дитсадок - школа» у формуванні мовленнєвої компетентності дошкільників та молодших школярів.

Миколайко Оксана Віталіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М.П. Бажана.

8.   Здоров'язбережувальні технології у дошкільному навчальному закладі та початковій школі, їх роль у збереженні та зміцненні здоров'я дитини.

Міняйло Олена Володимирівна, вихователь-методист Уманського дошкільного навчального закладу № 25.

9.   Наступність у забезпеченні інтелектуального розвитку дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Новіцька Людмила Іванівна, заступник директора Уманського НВК №1 «Дошкільний навчальний заклад загачьноосвітній навчальний заклад І ступеня».

10. Вимоги до іншомовної підготовки вихованців дошкільних навчальних закладів у контексті проблеми наступності.

Пясецька Катерина Олександрівна, головний спеціаліст відділу освіти Уманської міської ради.

11. Підсумок роботи конференції.

Переглядів: 203 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »