Неділя, 04.12.2016, 19:22

Головна » 2016 » Лютий » 28 » Не будь собі ворогом!
Не будь собі ворогом!

В  шкільній  бібліотеці велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя та профілактиці шкідливих звичок.    Тут для учнів  обладнані постійно діючі книжкові виставки «Твоє майбутнє в твоїх руках», «Цікава справа у вільний час», є  папки  «Моє захоплення», «Це небезпечно: алкоголь, тютюн, наркотики», ведеться індивідуальна робота з учнями. 22 лютого завідуюча бібліотекою Московенко О.С. провела тематичний брейн – ринг «Не будь собі ворогом»  з учнями 7 –А класу (кл. керівник Гніденко О.Б.) та 7 –Б класу ( кл. керівник Черватюк Л.Й.). Мета відкритого  виховного  заходу: виховувати в учнів негативне ставлення до вживання алкогольних напоїв,тютюнопаління та наркотиків, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично  ставитися до своїх негативних вчинків, спонукати учнів до роздумів.

Учні відповідали на  запитання про згубні звички та їх наслідки.  Головань Іван і Крижанівський Єгор читали вірші.  Московенко О.С. ознайомила учнів   із страшною статистикою:  скільки людей в Україні щороку хворіє та помирає від алкоголю,тютюну та наркотиків, закликала навіть не пробувати їх, бо  це призводить до страшної біди, а займатись спортом,  любити природу, адже життя таке прекрасне, коли людина здорова.

Брейн-ринг  супроводжувався презентацією та книжковою виставкою. Сценарій, написаний завідуючою бібліотекою, опублікував журнал «Шкільний бібліотекар» ( 2015 рік, № 9).

Переглядів: 156 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »