П'ятниця, 16.11.2018, 19:50

Головна » 2018 » Вересень » 17 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

З 3 вересня по 7 вересня у школі проходив Олімпійський тиждень. Впродовж тижня було проведено виховні години для учнів 1 – 11 класів на тему «Олімпійські ігри» та Олімпійський рух в Україні. Успішно пройшли змагання «Веселі старти», спортивні перерви, майстер – класи з настільного тенісу, забіг на 400 – 500 м «Біг заради здоров’я», конкурс малюнків «Мій улюблений вид спорту». У кожному з заходів були особисті та колективні перемоги школярів, які були відзначені на шкільній лінійці присвяченій Олімпійському тижню та відкриттю шкільної Спартакіади. Відкриття Спартакіади пройшло з традиційним винесенням Олімпійського вогню та прапору. За традицією нашої школи виносили Олімпійський вогонь та Олімпійський прапор найкращі спортсмени, які захищають честь закладу на міському та Всеукраїнському рівнях. А саме:

Козак Іван (9 – Б клас) кандидат в майстри спорту з акробатики;

Матвієнко Анна (9 – Б клас) учасниця всіх змагань шкільного та міського рівнів;

Бондаренко Михайло (10 – Б клас) бронзовий призер Всеукраїнських змагань серед юніорів з метання молота;

Шульгін Ілля (10 – Б клас) учасник Всеукраїнських змагань серед юніорів з метання молота;

Скарбовський Богдан (11 клас) чемпіон м. Умань та Черкаської області з боксу, триразовий член збірної України в Міжнародних змаганнях з боксу;

Крисюк Віктор (11 клас) чемпіон м. Умань та Черкаської області з боксу, триразовий член збірної України в Міжнародних змаганнях з боксу, бронзовий призер України.

Отже, головною метою та завданням в проведенні таких заходів є пропаганда здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, формування у дітей та підлітків потреби в систематичних заняттях фізичною культурою і спортом.

Переглядів: 29 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »