Понеділок, 17.12.2018, 17:47

Головна » 2018 » Квітень » 24 » «Планет багато, а Земля одна, нам про неї дбати слід», тиждень природничих дисциплін

Упродовж п’яти днів з 16 по 20 квітня 2018 року учні нашої школи подорожували таємничими стежинами природничих наук: хімії, біології та географії. Під девізом «Планет багато, а Земля одна, нам про неї дбати слід» проходив тиждень природничих дисциплін.

Вчителі: хімії - Гречин О.П, біології – Черватюк Л.Й., географії – Бондаренко Н.В. з метою збагачення знань, розвитку екологічної свідомості учнів та виховання у них бережливого ставлення до рідної природи, розширення кругозору , залучили учнів з 5 – 11 класів до проведення різноманітних заходів. Агітбригада учнів 11 класу ( під керівництвом вчителя хімії Гречин О.П.) на науковому , проте доступному рівні ознайомили молодших дітей з глобальними проблемами людства і шляхами їх подолання; нагадали про роковини Чорнобильської трагедії. Зі змістовних виступів учнів 10 класу ( під керівництвом вчителя біології Черватюк Л.Й.) діти дізнались про День Землі. Об’єднала і розчулила весь колектив школи фотовиставка «У об’єктиві – наші домашні улюбленці», яка в майбутньому, можливо, переросте у справжнє знайомство з тваринами, що проживають з нашими учнями.

Учнів 5-7 класів захопила феєрія хімічних дослідів, підготовлена вчителем хімії Гречин О.П. і справжніми дослідниками 8-Б класу, що демонстрували «Хімічний вулкан», «Фонтани», «Веселку», оживляли квіти, зміїв і добували дим без вогню.

Захоплюючим видовищем стала виставка результатів програмових навчальних проектів з органічної хімії . Учні 9- А і 9- Б класів виявили неабиякі хімічні вміння і навички з виготовлення мила в домашніх у мовах і ми побачили: м’ятне, кавове, шоколадне, квіткове, апельсинове мило, самих різних форм, кольорів і розмірів.

Справжню екологічну свідомість продемонстрували учні, що зробили поробки з відходів пластику і паперу «Дай друге життя».

Переглядів: 81 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »