Середа, 07.12.2016, 13:25

Головна » 2014 » Жовтень » 21 » Про підсумки проведення міського семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ, МНВК на базі школи

Відповідно до плану роботи відділу освіти 17.10.2014 року на базі нашої школи пройшов міський семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ, МНВК з теми «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій як засобу формування пізнавальної активності учнів, в позаурочний час».

Відкрила семінар завідуюча міським методичним кабінетом Трохименко І.М., яка ознайомила присутніх з темою та її актуальністю в сучасній школі.

Директор школи Гармаш В.С. привітав присутніх та повідомив про результативність роботи навчального закладу з даної проблеми, прокоментував план проведення семінару.

Учасникам семінару була запропонована презентація школи, під час якої вони мали змогу детальніше ознайомитися з колективом школи, його різноманітними творчими досягненнями. Відчули любов до рідної школи як вчителів, так і учнів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бугерук О.І. представила доповідь-презентацію, де розкрила всі можливі творчі види роботи вчителів школи з формування пізнавальної діяльності в позаурочний час із впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій. Акцентувала увагу учасників семінару на те, що використання ІКТ у навчальній та позаурочній роботі розглядається як один із найбільш перспективних напрямків підвищення якості освіти, формування основних життєвих компетенцій, а мета сучасної школи – підготовка дітей до життя, наповненого великим обсягом інформації.

Вчитель початкових класів Кащенко І.П. ознайомила із створенням персонального сайту «Вчитель вчителю, учням та батькам» . Цікаво та змістовно провела екскурсію сторінками сайту в онлайн режимі, наголосивши, що даний сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам.

На високому методичному рівні, творчо, нестандартно вчитель хімії Гречин О.П. представила проект «Учень – учневі» на основі творчої співпраці. За участю членів МАН та творчо-обдарованих учнів 10-х класів вона провела для присутніх та учнів 6 – 8х класів «Подорож у загадковий світ хімії» з використанням ІКТ,  мета якої була зацікавити вивченням учнів та розкрити їм загадковий світ хімії, поглибивши їх знання.

Вчитель інформатики Матвієнко А.В. з великим натхненням, об’ємом знань, провів майстер-клас «Організація дистанційного навчання засобами хмарних технологій», на якому  зацікавив присутніх даною проблемою.

Підводячи підсумки проведення семінару учасники високо оцінили творчий нестандартний підхід педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даної проблеми взагалі та окремих заходів зокрема.

Переглядів: 451 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »