Понеділок, 25.06.2018, 16:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Уманська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова

Меню сайту
Наше опитування
Яку операційну систему Ви використовуєте?
Всього відповідей: 485
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Щоденник

Головна » 2018 » Червень » 1 » Про зарахування дітей до 1-х класів
13:03
Про зарахування дітей до 1-х класів

Уманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова
Уманської міської ради Черкаської області

НАКАЗ

 

31.05.2018                                                                                                                                   № 22

Про зарахування дітей
до 1-х класів

 

Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», заяв батьків та необхідних документів, визначених Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, з метою забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати дітей до 1-х класів на 2018/2019 навчальний рік:

до 1 – А класу (науково-педагогічний проект «Інтелект України»):

1

Боровик Марію Петрівну

13

Кондратюка Дениса Петровича

2

Гвоздецького Єгора Олександровича

14

Корякова Івана Олександровича

3

Герасименко Маргариту Романівну

15

Костюк Аліну Сергіївну

4

Глинянську Зоряну Вячеславівну

16

Кулик Катерину Анатоліївну

5

Гончаренко Софію Артемівну

17

Мельник Діану Валеріївну

6

Десятник Вікторію Вікторівну

18

Поліщук Мирославу Олексіївну

7

Єрмілову Єлизавету Ярославівну

19

Сорокіна Назарія Руслановича

8

Жукову Каріну Вікторівну

20

Хімченко Анну Олексіївну

9

Захаренкова Артема Ярославовича

21

Хімченко Даніеля Дмитровича

10

Іщенка Архипа Ярославовича

22

Шевчука Богдана Олександровича

11

Катасонова Арсенія Сергійовича

23

Яловенка Даніїла Юрійовича

12

Козій Інну Володимирівну

 

 

 

до 1 – Б класу:

1

Бабія Олексія Івановича

16

Олійника Петра Ігоровича

2

Бойка Михайла Михайловича

17

Олійниченко Альону Олегівну

3

Будагяна Армана Азатовича

18

Оратівського Олександра Олександровича

4

Годованюка Максима Миколайовича

19

Пасічник Анну Євгенівну

5

Головату Сніжану Василівну

20

Плужник Дар’ю Сергіївну

6

Кеса Тараса Андрійовича

21

Попова Матвія Михайловича

7

Козового Максима Сергійовича

22

Попова Тимофія Михайловича

8

Коломійця Ростислава Петровича

23

Розборського Андрія Олександровича

9

Колонтаєву Вікторію Сергіївну

24

Скляренка Максима Андрійовича

10

Кравцана Максима Сергійовича

25

Треобчук Мадіну Хуршедівну

11

Красноштана Олександра Володимировича

26

Храновську Єлизавету Владиславівну

12

Кривенко Марію Олександрівну

27

Чайку Дениса Сергійовича

13

Кульбіцьку Ірину Володимирівну

28

Шевченка Богдана Євгенійовича

14

Лисюченко Адріану Андріївну

29

Штепу Дар’ю Олегівну

15

Ляховецького Владислава Олександровича

 

 

 

до 1 – В класу:

1

Василенка Нікіту Сергійовича

17

Лавринчука Максима Романовича

2

Гавришенко Анастасію Юріївну

18

Манькуту Катерину Денисівну

3

Галочку Микиту Миколайовичу

19

Махневича Андрія Миколайовича

4

Гетьман-Пилявського Іллю Олександровича

20

Мельник Ангеліну Владиславівну

5

Гнилозубенка Єлизавету Євгеніївну

21

Овчаренка Нікіту Андрійовича

6

Григоренка Олександра Ігоровича

22

Пісного Івана Ярославовича

7

Дубенко Софію Іванівну

23

Присяжнюка Дениса Віталійовича

8

Єлізову Анну Олександрівну

24

Рибалка Матвія Вадимовича

9

Єлізову Вікторію Олександрівну

25

Руденко Андрія Олександровича

10

Іващука Тимура Олександровича

26

Руденка Артура Ігоровича

11

Казанюка Артема Руслановича

27

Сенченка Єгора Артемовича

12

Камізерко Ніколь Олександрівну

28

Сичинського Даниїла Андрійовича

13

Кіреєву Валерію Володимирівну

29

Сологуба Дмитра Дмитровича

14

Кочубея Володимира Дмитровича

30

Степанюка Нікіту Олеговича

15

Кулібабу Анастасію Русланівну

31

Яворську Аліну Олексіївну

16

Кучерявого Максима Ярославовича

32

 

 

  1. Призначити класними керівниками:

1 – А класу    -           Кащенко І.П.

1 – Б класу     -           Павлюк Т.В.

1 – В класу    -           Бортник Н.Ю.

  1. Класним керівникам 1-х класів Кащенко І.П., Павлюк Т.В., Бортник Н.Ю. до 01.09.2018 оформити особові справи учнів.
  2. Заступнику директора школи Дем’янчук Н.П., вчителю інформатики Матвієнку А.В. оприлюднити наказ на сайті школи 01.06.2018.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                          О.І.Бугерук

 

Переглядів: 24 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz