Неділя, 23.09.2018, 21:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Уманська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова

Меню сайту
Наше опитування
Яку операційну систему Ви використовуєте?
Всього відповідей: 490
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Щоденник

Головна » 2018 » Вересень » 7 » Про зарахування дітей до 1-х класів
12:22
Про зарахування дітей до 1-х класів

Уманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова
Уманської міської ради Черкаської області

НАКАЗ

 

31.05.2018                                                                                                                                   № 22

Про зарахування дітей
до 1-х класів

 

Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», заяв батьків та необхідних документів, визначених Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, з метою забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати дітей до 1-х класів на 2018/2019 навчальний рік:

 

до 1 – А класу (науково-педагогічний проект «Інтелект України»):

1

Боровик Марію Петрівну

13

Кондратюка Дениса Петровича

2

Гвоздецького Єгора Олександровича

14

Корякова Івана Олександровича

3

Герасименко Маргариту Романівну

15

Костюк Аліну Сергіївну

4

Глинянську Зоряну Вячеславівну

16

Кулик Катерину Анатоліївну

5

Гончаренко Софію Артемівну

17

Мельник Діану Валеріївну

6

Десятник Вікторію Вікторівну

18

Поліщук Мирославу Олексіївну

7

Єрмілову Єлизавету Ярославівну

19

Сорокіна Назарія Руслановича

8

Жукову Каріну Вікторівну

20

Хімченко Анну Олексіївну

9

Захаренкова Артема Ярославовича

21

Хімченко Даніеля Дмитровича

10

Іщенка Архипа Ярославовича

22

Шевчука Богдана Олександровича

11

Катасонова Арсенія Сергійовича

23

Яловенка Даніїла Юрійовича

12

Козій Інну Володимирівну

 

 

 

до 1 – Б класу:

1

Бабія Олексія Івановича

16

Ляховецького Владислава Олександровича

2

Бойка Михайла Михайловича

17

Олійниченко Альону Олегівну

3

Будагяна Армана Азатовича

18

Оратівського Олександра Олександровича

4

Годованюка Максима Миколайовича

19

Пасічник Анну Євгенівну

5

Головату Сніжану Василівну

20

Плужник Дар’ю Сергіївну

6

Дубенко Софію Іванівну

21

Попова Матвія Михайловича

7

Кеса Тараса Андрійовича

22

Попова Тимофія Михайловича

8

Козового Максима Сергійовича

23

Розборського Андрія Олександровича

9

Коломійця Ростислава Петровича

24

Ряснюка Богдана Леонідовича

10

Кравцана Максима Сергійовича

25

Скляренка Максима Андрійовича

11

Красноштана Олександра Володимировича

26

Треобчук Мадіну Хуршедівну

12

Кривенко Марію Олександрівну

27

Храновську Єлизавету Владиславівну

13

Кулібабу Анастасію Русланівну

28

Чайку Дениса Сергійовича

14

Кульбіцьку Ірину Володимирівну

29

Шевченка Богдана Євгенійовича

15

Лисюченко Адріану Андріївну

30

Штепу Дар’ю Олегівну

 

 

 

 

до 1 – В класу:

1

Василенка Нікіту Сергійовича

15

Кучерявого Максима Ярославовича

2

Гавришенко Анастасію Юріївну

16

Лавринчука Максима Романовича

3

Галочку Микиту Миколайовичу

17

Манькуту Катерину Денисівну

4

Гетьман-Пилявського Іллю Олександровича

18

Овчаренка Нікіту Андрійовича

5

Гнилозубенка Єлизавету Євгеніївну

19

Олексієнка Даніїла Пилиповича

6

Григоренка Олександра Ігоровича

20

Правдивець Неллі Анатоліївну

7

Єлізову Анну Олександрівну

21

Присяжнюка Дениса Віталійовича

8

Єлізову Вікторію Олександрівну

22

Рибалка Матвія Вадимовича

9

Іващука Тимура Олександровича

23

Руденка Артура Ігоровича

10

Казанюка Артема Руслановича

24

Руденко Андрія Олександровича

11

Кіреєву Валерію Володимирівну

25

Сенченка Єгора Артемовича

12

Колонтаєву Вікторію Сергіївну

26

Сичинського Даниїла Андрійовича

13

Комар Дар’ю Сергіївну

27

Сологуба Дмитра Дмитровича

14

Кочубея Володимира Дмитровича

28

Яворську Аліну Олексіївну

 

  1. Призначити класними керівниками:

1 – А класу    -           Кащенко І.П.

1 – Б класу     -           Павлюк Т.В.

1 – В класу    -           Бортник Н.Ю.

  1. Класним керівникам 1-х класів Кащенко І.П., Павлюк Т.В., Бортник Н.Ю. до 009.2018 оформити особові справи учнів.
  2. Заступнику директора школи Дем’янчук Н.П., вчителю інформатики Матвієнку А.В. оприлюднити наказ на сайті школи 01.06.2018.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                          О.І.Бугерук

 

Переглядів: 20 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz