Середа, 07.12.2016, 13:29

Головна » 2016 » Травень » 6 » Першокласники попрощалися з першою книгою – Букварем
Першокласники попрощалися з першою книгою – Букварем

Прощавай, Букварику, в школі перший друже,
          Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося в 1-В класі Уманської загальноосвітньої школи ІІІ ступенів №1 ім. В.І.Чуйкова 26 квітня 2016 року. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.

До нього дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це в.о. директора школи, заступник директора з навчально-виховної роботи Бугерук Ольга Ігорівна, заступник директора з виховної роботи Дем’янчук Ніна Павлівна, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.

VFL.RU - ваш фотохостинг   VFL.RU - ваш фотохостинг    Першокласники показали, чого вони навчилися та представляли веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорили  про значення і цінність кожної букви. Багато розповідали як Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали!

У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова також казкові герої Буратіно і Мальвіна , яким діти пообіцяли навчитися лише на «відмінно».

VFL.RU - ваш фотохостинг   VFL.RU - ваш фотохостинг

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.

VFL.RU - ваш фотохостинг   VFL.RU - ваш фотохостинг

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою вчителькою Данило Світланою Юріївно.
VFL.RU - ваш фотохостинг   VFL.RU - ваш фотохостинг VFL.RU - ваш фотохостинг   VFL.RU - ваш фотохостинг

Переглядів: 127 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »