Понеділок, 23.10.2017, 08:43

Головна » 2017 » Лютий » 17 » Розвиваємо уяву та фантазію дитини у цікавий спосіб
Розвиваємо уяву та фантазію дитини у цікавий спосіб

Освіта.ua у рамках реалізації спільного проекту разом з сайтом «Розвиток дитини» пропонує батькам, які зацікавлені в розвитку творчих здібностей власної дитини, а також вчителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня та вихователям дитячих садочків нові можливості для розвитку творчого та асоціативного мислення дітей.

Запропоновані завдання допоможуть у цікавій захоплюючій формі розвинути уяву та фантазію дітей як дошкільного віку, так і учнів початкової школи. Окрім того, завдання у невимушеній формі познайомлять дітей з поняттям асоціацій, допоможуть розвинути спостережливість, збагатити мовлення, покращити зорово-моторну координацію, вдосконалити творче образне мислення та уяву дитини.

Виконання різноманітних завдань зі спеціально розроблених комплектів сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до занять у школі чи садочку, вихованню впевненості у собі та своїх можливостях, розвитку творчих здібностей та індивідуальності, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Якщо ви вважаєте за необхідне забезпечити дитині можливість проявляти себе, створюючи власні неповторні витвори мистецтва, вам стануть у пригоді комплекти завдань «Кольорові сни» або «Доповни сюжет малюнка». Кожне завдання комплекту побудоване таким чином, аби лише трохи підштовхнути дитину у світ чарівництва й мрій, а далі – ведуча роль належить виключно їй.

Якщо ви маєте на меті розвинути спостережливість і кмітливість, логічне та творче мислення, уміння робити умовиводи й ретельно аналізувати сюжетні елементи запропонованого зображення, вам знадобиться комплект завдань «Домалюй відсутні частини малюнка» або «Домалюй казкового персонажа». Особливість завдань полягає в тому, що в кожному з них намальована лише частина малюнка, що покликана пробудити фантазію дитини й надихнути її на реалізацію творчого задуму. Тому виконання цих завдань також розвиватиме увагу та уяву дитини.

А от комплект «Увага, розшук! Малюємо персонажів» має дещо незвичну форму завдань, оскільки покликаний розбурхати фантазію та уяву дитини, надаючи їй змогу творчо проявити себе. Під час виконання завдань дитина залучатиме знання, здобуті під час читання казок та перегляду мультфільмів, а також власні уявлення про те, як мають виглядати казкові персонажі, запропоновані їй для малювання.

Важливим завданням є розвиток багатого і зв’язного мовлення. У його реалізації знадобиться комплект завдань «Вивчаємо фразеологізми». Він пропонує дитині у цікавій і незвичній формі поміркувати над запропонованими фразеологізмами та вивчити їхнє значення.

З метою розвитку спостережливості і всебічного розвитку дитини створені комплекти завдань «Вивчаємо різні погодні явища»«Місяці й пори року: малюємо асоціації»«Створіть власний календар». Ці завдання дозволять познайомити дитину із різними погодними і сезонними явищами, потренувати її уяву, фантазію й асоціативне мислення, а також пам’ять для вивчення правильної послідовності одиниць вимірювання часу, орієнтацію в календарі, дрібну моторику та вміння підбирати потрібні кольори.

Кожне сформоване письмове завдання будь-якого комплекту можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ЗАВДАННЯ

Освіта.ua