Неділя, 04.12.2016, 19:20

Головна » 2015 » Березень » 3 » Семінар-практикум вчителів історії загальноосвітніх закладів міста
Семінар-практикум вчителів історії загальноосвітніх закладів міста

27 лютого 2015 року відбувся семінар-практикум вчителів історії загальноосвітніх закладів міста. Тема семінару: «Роль інформаційно-комунікаційних технологій навчання у формуванні ключових та предметних компетентностей учнів на уроках історії». В роботі семінару взяли участь методист міського методичного кабінету  Плющ Тетяна Миколаївна та вчителі історії шкіл міста. Відкрила роботу семінару-практикуму методист  ММК Плющ Т.М. З привітанням до учасників заходу звернувся  директор школи – Гармаш В.С. Щоб краще ознайомити гостей зі школою, – було запропоновано переглянути відео-презентацію «Історія Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова», яку створила вчитель історії С.М.Казановська.

Бочарова Л.Л. виступила із змістовною доповіддю «Роль ІКТ навчання у формуванні ключових та предметних компетентностей учнів на уроках історії».

Основою семінару став майстер-клас, запропонований вчителем історії С.М.Казановською: «Формування творчих здібностей засобами ІКТ», який складався з двох етапів. Під час проведення майстер-класу вчителі та гості семінару мали змогу ознайомитись із методами та прийомами  використання ІКТ на уроках історії та правознавства. На заключному етапі семінару, учасники виконували практичне завдання по створенню презентації з попереджуючим завданням.

Підводячи підсумки семінару-практикуму, методист ММК Т.М.Плющ, відмітила високий рівень підготовки семінару та його змістовність.

Переглядів: 281 | Додав: school5uman | Теги: Історія, Умань, Семінар-практикум | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »