Середа, 07.12.2016, 13:31

Головна » 2015 » Березень » 19 » Семінар-практикум вчителів музичного мистецтва
Семінар-практикум вчителів музичного мистецтва

Відповідно до плану роботи відділу освіти 12.03.2015 року на базі нашої школи пройшов міський семінар-практикум вчителів музичного мистецтва з теми «Використання артпедагогічних технологій у роботі вокального гуртка».

Відкрила семінар методист міського відділу освіти Толобистюк І. Ю., яка ознайомила присутніх з темою «Арт-педагогіка як інноваційна технологія особистісно орієнтованого навчання та виховання» та її актуальністю в сучасній школі.

Вчитель музичного мистецтва Олійник А.Б. представила доповідь-презентацію «Музико- та кольоротерапія. Лікування мистецтвом», де розкрила причини доцільності використання арттерапії на уроках музичного мистецтва, завдання та напрямки використання. Акцентувала увагу учасників семінару на те, що використання арттерапії у навчальній та позаурочній роботі розглядається як один із перспективних напрямків підвищення якості освіти  та здоров’я школярів. Адже мета сучасної школи не тільки підготовка дітей до життя наповненого великим обсягом інформації, а і здоров’я підростаючого покоління.

Вчитель музичного мистецтва Олійник А.Б. учасникам семінару провела заняття вокального гуртка з теми: «Використання артпедагогічних технологій у роботі вокального гуртка», який складався з двох частин (теоретичної та практичної). Вона презентувала переваги музико- та кольоротерапії та варіанти їх використання. Під час практичної частини заняття вчителі працювали разом з гуртківцями.

Підводячи підсумки проведення семінару-практикуму учасники оцінили творчий нестандартний підхід вчителя музичного мистецтва Олійник А.Б. до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даної проблеми взагалі та окремих заходів зокрема.

Переглядів: 203 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »