П'ятниця, 16.11.2018, 19:05

Головна » 2018 » Листопад » 2 » Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини
Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

Під таким гаслом з 1 по 31 жовтня 2018 року в школі проведено місячник шкільних бібліотек , присвячений 100 – річчю видатного педагога Василя Сухомлинського, який відводив чільне місце у своїй педагогічній діяльності розвитку творчих здібностей учнів. Він вчив не просто складати набуті з книг знання в багаж, а осмислювати і творчо використовувати їх в житті.

У межах всеукраїнського місячника бібліотекою нашої школи у співпраці з учителями проведено ряд цікавих заходів,головною метою яких було виховання творчих здібностей учнів засобами бібліотеки, а також виховання загальнолюдських моральних цінностей: добра, честі, совісті, гідності, обов’язку, якими пронизані всі твори В. Сухомлинського для дітей.

Учні 1 –А класу (кл. керівник Кащенко І.П.),3 –А (кл. керівник Бень Н.В. ) , 3 –Б (кл. керівник Слободяник Л.В.), 4 – А (кл. керівник Добряк Н.В.), 4 – Б (кл. керівник Смірнова І.А.),4 –В (кл. керівник Данило С.Ю.) зустрічалися із зав. бібліотекою Московенко О.С., яка провела бесіди «Книга творить людину» та «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»,презентувала книжкову виставку «Серце, віддане дітям», присвячену творчості В. Сухомлинського. Спільно з учителем образотворчого мистецтва Половець Д.С. проведено конкурс юних художників 4 – 6 класів «Герої улюблених книг»,переможцями якого стали Усольцева Влада з 6 – А класу, Федотова Женя з 5 –Б та Постоєнко Арсеній з 4 – Б класу. Під час канікул та на перервах діти з цікавістю розглядають малюнки,представлені на конкурс ,а також дитячі вироби на виставці «Територія творчості», розміщені в бібліотеці.

Серед учнів молодших класів проведено конкурс «Найкращий читач» . Перемогу здобула учениця 4 – В класу Думанська Юля, яка прочитала найбільше книг в бібліотеці.

Переглядів: 25 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »