Четвер, 23.11.2017, 21:39

Головна » 2017 » Листопад » 2 » «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя!»
«Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя!»

«Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя!» під таким гаслом з 1 жовтня по 31 жовтня 2017 року відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, до якого долучилась і бібліотека нашої школи. Завідуюча бібліотекою Московенко О.С. провела ряд заходів , спрямованих на популяризацію літератури з названої проблеми, щоб зорієнтувати учнів на формування дбайливого ставлення до свого здоров’я, негативного до шкідливих звичок.

В бібліотеці діяла тематична виставка книг « Гарне здоров’я – це радісне життя». Біля неї проводились бібліографічні огляди літератури для учнів різних вікових груп. При цьому увага учнів акцентувалась на фактах, що здоров’я людини – це головне життєве благо.

Для учнів 4 – Б класу (класний керівник Павлюк Т.В.), 5 – А класу (класний керівник Туман В.М.),групи продовженого дня (вихователь Ткаченко В.В.), проведені бесіди «Умійте бути здоровими» про необхідність вести здоровий спосіб життя та уникати шкідливих звичок, які ведуть до захворювань та навіть смерті. Учні демонстрували свої малюнки та знайомились з книгами виставки.

Брейн – ринг «Не будь собі ворогом» проведено з 7 – А класом (класний керівник Луценко Л.С.), та 7 – Б класом (класний керівник Войцеховська І.А.). Метою заходу було показати негативний вплив алкоголю, тютюну, наркотиків на стан здоров’я підлітків, формувати активну життєву позицію учнів, допомогти підліткам зробити правильний вибір у складних ситуаціях. Брейн – ринг супроводжувався презентацією та тематичною виставкою.

Учні активно вболівали за свої команди, які очолювали Левченко Ольга (учениця 7 – А класу) та Скороход Олександр (учень 7 – Б класу). У паузах між таймами слухали повідомлення бібліотекаря про сумну статистику: скільки щороку хворіє і помирає людей від алкоголю та наркотиків. Учні Береза Максим та Левченко Ольга читали вірші.

Підсумовуючи захід, завідуюча бібліотекою закликала підлітків зробити правильний вибір у житті – здоровий спосіб життя, адже тільки здорова людина життєрадісна і щаслива.

Переглядів: 35 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »