Середа, 07.12.2016, 13:27

Головна » 2015 » Травень » 13 » Святковий концерт для учнів початкових класів, присвячений 70-річчю Перемоги у війні з фашистськими завойовниками

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється їх тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя,  нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги!

08.05.2015 року у актовій залі ЗОШ № 5 відбувся святковий концерт для учнів початкових класів, присвячений 70-річчю Перемоги у війні з фашистськими завойовниками. Підготували це свято учні 2-А класу разом з класним керівником Борисовою Людмилою Володимирівною та вчителем музичного мистецтва Олійник Анжелою Борисівною. До концерту були залучені старшокласники: учень 9 класу Драчук Артем (з піснею «Тёмная ночь»), учениця 11 класу  Гончаренко Катерина (з піснею «Журавлі»)  та учні 10 класу Головань Дарія та Степанюк Олександр з літературною композицією про кохання на тій страшній війні.

Учні 2-А класу формі  ознайомили присутніх з історичними фактами, з тим якою  дорогою ціною далася нам перемога! Скільки ж иттів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Немає  жодної сім’ї в Україні, якої не торкнулась війна своїм чорним крилом.

Пісню «Смуглянка» виконали Кісіль Ростислав та Усольцева Владислава. Сценку проводів до лав армії показали Коваль Альбіна та Дюкарев Артур.

У ході свята присутні  хвилиною мовчання подякували думкою і серцем тим, хто ціною власного життя приніс  мир на землю України  70 років тому, і тим хто зараз загинув на сході, захищаючи нашу країну.

Участь у святі прийняли і батьки учнів 2–А класу. Мама Харук Марти Мирослава Петрівна виконала козацьку пісню «Дзвони», а донька в цей час показувала на сцені військові комбінації бойового мистецтва. Голова батьківського комітету Кісіль Алла Віталіївна кожному учневі власноруч зробила маки – символ пам’яті жертв війни.

Закінчилося  свято – веселою, бойовою піснею «Эх, путь дорожка фронтовая»  у виконанні -  Кісіля Ростислава, Дюкарева Артура , Тищенка Івана.

На завершення свята до слова був запрошений директор школи Гармаш Валерій Сергійович, який подякував  учнів 2 –А класу за змістовний концерт та привітав всіх присутніх зі святом Перемоги!

Переглядів: 286 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »