Вівторок, 21.11.2017, 00:13

Свято Першого дзвоника

Святково, врочисто, незвично

Чути прискорений крок.

І срібно, і дзвінко, заклично

Лунає вже перший дзвінок!!!

Кожного року 1 вересня вся Україна відзначає День знань. Це свято не оминуло і нашої школи.  На святі були запрошені почесні гості: секретар міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Цебрій О.В., начальник відділу освіти Герасименко О.В., заступник начальника відділу освіти Мельник О.І., та директор приватного підприємства «САНТ» Сторожук Анатолій Миколайович, Качур Людмила Григорівна, мама випускника нашої школи Качура Івана Івановича, який загинув в зоні АТО.

Під час лінійки відбулося урочисте відкриття секретарем міської ради, виконуючим обов’язки міського голови Цебрієм О.В. та директором школи Гармашем В.С. меморіальної дошки Качуру І.І., який загинув в зоні АТО.

Виконавчим комітетом Уманської міської ради Черкаської області в особі Цебрія О.В. було вручено подарунок школі – LED телевізор.

Також до першокласників та одинадцятикласників з найкращими побажаннями звернулася вчитель початкових класів Слободяник Л.В., класний керівник 11 класу Казановська С.М. та мама першокласника  Костенко Л.В.

За традицією нашої школи в святковий день одинадцятикласники запалили факел Знань та під супровід барабанщиків пронесли його по подвір'ю школи. Адже це символ оволодіння знаннями, які потрібні для того, щоб наша країна стала могутньою і прекрасною. Цей вогонь є тим вогнем , який об’єднує небайдужих, творчих особистостей і запалити його стала головна мета колективу нашої школи.

Перший дзвінок  2014/2015 навчального року дали: учень 11 класу Гречин Андрій та учениця 1 – Б класу Буряк Олександра.

Після закриття урочистої частини – одинадцятикласники завели першокласників до їхніх класів та вручили їм подарунки (шкільні щоденники).

Знов уроки, нові предмети,

Добрі друзі, пісні та сміх.

І відкриваються знов секрети,

Що їх школа дає для всіх.

Після свята Першого дзвоника  наші першокласники із своїми батьками під керівництвом класних керівників 1- А клас (Кащенко І.П.) та 1 – Б клас (Павлюк Т.В.), 1- В класу (Бортник Н.Ю.)  були запрошені на міське свято «Свято першокласників» , яке відбулося на Центральній площі міста.

Переглядів: 569 | Додав: school5uman | Теги: Свято першого дзвоника | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »