П'ятниця, 24.11.2017, 23:14

Головна » 2015 » Вересень » 4 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Кожного року 1 вересня вся Україна відзначає День знань. Це свято не оминуло і нашої школи.  На святі були запрошені почесні гості: заслужений машинобудівник України, почесний громадянин Черкащини, депутат Черкаської обласної ради, генеральний директор ПАТ «Уманьфермаш» Ліпкан А.В., головний спеціаліст міського відділу освіти Чорна С.О., представник від депутата України А.В. Яценка Брицька О.В., директор закритого акціонерного  підприємства «ОЗОН - 7» Сторожук Анатолій Миколайович, Директор телекомпанії «ТІМ» Кисляк С.Г.

Під час лінійки відбулося вручення подарунків першокласникам 1 – А класу (класний керівник Добряк Н.В.), 1 – Б класу (класний керівник Смірнова І.А.), 1 – В клас (класний керівник Данило С.Ю.) від представника депутата України Яценка А.В., від  Ліпкана А.В. школі подановано музичний центр та подарунки  для учнів, чиї батьки перебували чи перебувають на даний час в зоні АТО.

Також до першокласників та одинадцятикласників з найкращими побажаннями звернулися вчитель початкових класів Борисова Л.В., класний керівник 11 – А  класу Половець Д.С. та мама першокласника Жила Т.І.

За традицією нашої школи в святковий день одинадцятикласники Якименко І. та Коваль О. запалили факел Знань та під супровід барабанщиків пронесли його по подвір'ю школи. Адже це символ оволодіння знаннями, які потрібні для того, щоб наша країна стала могутньою і прекрасною. Цей вогонь є тим вогнем, який об’єднує небайдужих, творчих особистостей і запалити його стала головна мета колективу нашої школи.

Перший дзвінок  2015/2016 навчального року дали: учень 11 – Б класу Ковальов Валерій  та учениця 1 – Б класу Бондаренко Анна.

Після закриття урочистої частини – одинадцятикласники завели першокласників до їхніх класів та вручили їм подарунки (шкільні щоденники).

Знов уроки, нові предмети,

Добрі друзі, пісні та сміх.

І відкриваються знов секрети,

Що їх школа дає для всіх.

Переглядів: 353 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »