Неділя, 04.12.2016, 19:20

Головна » 2016 » Вересень » 5 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Кожного року 1 вересня вся Україна відзначає День знань. Це свято не оминуло і нашої школи. На святі були запрошені почесні гості: методист міського відділу освіти Ільїна Л.В., викладач кафедри хореографії та художньої культури в Уманському державному педагогічному університеті ім. П.Г.Тичини Бикова О.В., доцент кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва Аніщенко Г.Ю., директор закритого акціонерного  підприємства «ОЗОН - 7» Сторожук А.М.

Під час лінійки відбулося вручення подарунків першокласникам 1 – А класу (класний керівник Бень Н.В.), 1 – Б класу (класний керівник Слободяник Л.В.), 1 – В клас (класний керівник Вінницька Л.П.) від  народного депутата України Яценка А.В.

Також до першокласників та одинадцятикласників з найкращими побажаннями звернулися вчитель початкових класів Кащенко І.П., класний керівник 11 – А  класу Гречин О.П., та мама першокласниці Гербут О.В.

За традицією нашої школи в святковий день одинадцятикласники Лещенко Н. та Ременюк Я. запалили факел Знань та під супровід барабанщиків пронесли його по подвір'ю школи. Адже це символ оволодіння знаннями, які потрібні для того, щоб наша країна стала могутньою і прекрасною. Цей вогонь є тим вогнем, який об’єднує небайдужих, творчих особистостей і запалити його стала головна мета колективу нашої школи.

Перший дзвінок  2016/2017 навчального року дали: учень 11 – А класу Дишкант В. та учениця 1 – В класу Борсук К.

Після закриття урочистої частини – одинадцятикласники завели першокласників до їхніх класів та вручили їм подарунки (шкільні щоденники).

Після  свята Першого дзвоника  всі учні 1 – 11 класів пішли на Урок  Знань:  1 – 4 класи «Це наше і це твоє», 5 – 11 класи «Від проголошення Незалежності до нової України».

Після закінчення Першого уроку для учнів 1-х класів було проведенно Свято Першокласника та організовані розважальні програми:

«Улюблені мультяшки» в кабінеті інформатики (вчитель інформатики Матвієнко А.В., класні керівники 1-х класів Бень Н.В., Слободяник Л.В., Вінницька Л.П.);

Майстер-клас «Чарівний світ оригамі» (керівник гуртка «Оригамі» Бойко Т.М.,  Набокова Т.А.);
Флеш-моб (ЗВР Дем’янчук Н.П., вчитель хореографії Крижановська О.В., вчитель фізичної культури Ковальова Т.В.).

Переглядів: 102 | Додав: school5uman | Теги: свято першого дзвоника 2016/2017 н. | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »