Середа, 20.09.2017, 13:49

Головна » 2017 » Вересень » 5 » СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Кожного року 1 вересня вся Україна відзначає День знань. Це свято не оминуло і нашої школи. На святі були запрошені почесні гості: методист міського відділу освіти Чорна С.О.,депутат Уманської міської ради від партії «Відродження» Муратова Н.А.,заступник директора національного дендрологічного парку «Софіївка» Грабовий Володимир Миколайович.,викладач кафедри географії та методики її навчання, заступник декана природничо-географічного факультету з питань профорієнтаційної роботи Уманського державного педагогічного університету ім.. П.Г. Тичини Герасименко Оксана Володимирівна.,кандидат економічних наук, викладач кафедри обліку та оподаткування Уманського національного університету садівництва Жученко Дмитро Борисович.

Під час лінійки відбулося вручення подарунків першокласникам 1 – А класу (класний керівник Борисова Л.В.), 1 – Б класу (класний керівник Тарнавська І.В.), 1 – В клас (класний керівник Крижановська О.В.) від народного депутата України Яценка А.В.

Також до першокласників та одинадцятикласників з найкращими побажаннями звернулися вчитель початкових класів Смірнова І.А., класний керівник 11- го класу Сондовенко Л.М., та мама першокласниці Шекмар Катерина Сергіївна.

За традицією нашої школи в святковий день одинадцятикласники Пасічник В. та Матвійко О. запалили факел Знань та під супровід барабанщиків пронесли його по подвір'ю школи. Аджеце символ оволодіння знаннями, які потрібні для того, щоб наша країна стала могутньою і прекрасною. Цей вогонь є тим вогнем, який об’єднує небайдужих, творчих особистостей і запалити його стала головна мета коллективу нашої школи.

Перший дзвінок 2017/2018 навчального року дали: учень 11- го класу Притула Є. та учениця 1 – Б класу Сторожук З.

Після закриття урочистої частини свята - одинадцятикласники завели першокласників до їхніх класів та вручили їм подарунки (шкільні щоденники).

Переглядів: 37 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »