Неділя, 23.09.2018, 21:01

Головна » 2018 » Вересень » 3 » СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Кожного року 1 вересня вся Україна відзначає День знань. Це свято не оминуло і нашої школи. На святі були запрошені почесні гості: Плотнікова Л.П., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Уманської міської ради; головний спеціаліст відділу освіти Уманської міської ради черкаської області Федотова Л.О.; депутат Уманської міської ради від партії «Відродження» Муратова Н.А.; доцент кафедри обліку та оподаткування Уманського національного університету садівництва Михайловина С.О.

Під час лінійки відбулося вручення подарунків першокласникам 1 – А класу (класний керівник Кащенко І.П.), 1 – Б класу (класний керівник Павлюк Т.В.), 1 – В клас (класний керівник Бортник Н.Ю.) від народного депутата України Яценка А.В. та благодійного фонду Uman tomorrow.

Також до першокласників та одинадцятикласників з найкращими побажаннями звернулися вчитель початкових класів Бень Н.В., класний керівник 11- го класу Дзюменко Л.К., та мама першокласниці Василенко С.Ю.

За традицією нашої школи в святковий день одинадцятикласники Микитчак М. та Мельник М. запалили факел Знань та під супровід барабанщиків пронесли його по подвір'ю школи. Адже це символ оволодіння знаннями, які потрібні для того, щоб наша країна стала могутньою і прекрасною. Цей вогонь є тим вогнем, який об’єднує небайдужих, творчих особистостей і запалити його стала головна мета колективу нашої школи.

Перший дзвінок 2018/2019 навчального року дали: учень 11- го класу Крисюк В. та учениця 1 – Б класу Пасічник А.

Після закриття урочистої частини свята - одинадцятикласники завели першокласників до їхніх класів та вручили їм подарунки (шкільні щоденники).

СВЯТО ПЕРШОКЛАСНИКА

Для учнів 1-х класів було проведено Свято Першокласника та організовано розважальну програму з аніматорами. Діти активно танцювали, співали, виконували рухливі вправи та веселилися разом із героями мультфільмів – фіксиком Ноликом, мишкою Мінні та лялькою LOL «Королева Бджілка». Першокласники з великим захватом та позитивними емоціями гралися в ігри під літаючими над ними мильними бульбашками. В результаті дійства всі учасники отримали моральне та естетичне задоволення від організованого свята першокласника.

$IMAGE8

Переглядів: 32 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0