Неділя, 04.12.2016, 19:18

Головна » 2015 » Лютий » 14 » Свято-зустріч з випускниками школи «І знову разом»
Свято-зустріч з випускниками школи «І знову разом»

13.02.2014 року в актовій залі школи відбулося свято-зустріч з випускниками школи «І знову разом».

Всі гості свята хвилиною мовчання вшанували пам’ять випускників школи: Качура Івана, який  не задумуючись пішов боронити кордони держави і не повернувся живим із зони АТО та  Бачинського  Ігоря, який є героєм Небесної сотні.

Сьогодні свято в нашій рідній школі

Сюди прийшли її випускники,

Яких, як мати рідна, до порогу

Вона випроводжала всі роки

Директор школи Гармаш В.С. привітав всіх гостей, від усієї душі побажав їм доброго здоров’я, щастя, успіхів, веселих зустрічей з колишніми однокласниками, вчителями та  запропонував подивитися прекрасний концерт, який підготували вчителі, учні школи,  студенти хореографічного факультету Уманського педагогічного університету ім. П.Тичини.

Лунав шкільний дзвінок, але тепер, він кликав не в шумний клас, не на уроки. Він просив пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади.

Всі присутні мали змогу побували в  країні  дитинства  з  їх  спогадами, привітаннями,  з  нашими  веселими  піснями та танцями.

Шануйтеся, друзі, на довгім віку

Прощайтесь в надії зустрітися знову

І хай, як сьогодні, завжди вам щастить

На добру і щиру розмову.