Середа, 20.09.2017, 13:43

Головна » 2016 » Грудень » 19 » Тиждень права
Тиждень права

З 05.12.2016 року по 09.12.2016 року в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області проводиться Тиждень права.

Відповідно до плану тижня  були проведені заходи, а саме: урочиста лінійка з нагоди відкриття Тижня права; інформаційна година «10 грудня – День прав людини»; книжкова виставка «Права людини», «Що ми знаємо про конституцію України». Серед учнів 2 – 5-х класів цікаво, змістовно було проведено конкурс «Лист до Святого Миколая. Моє найбільше  бажання», а серед учнів 9 – 11-х класів конкурс електронних презентацій з історії та правознавства (захист проектів).

Серед учнів 9 – 11-х класів вчителем правознавства проведено анкетування учнів із курсу правознавства та показ відеофільмів «З історії права в Давньому Римі», «Конвенція про права дитини», «Декларація про права дитини» з обговоренням на засіданні правового лекторію.

Інноваційно, змістовно проведено урок правознавства у формі правового КВК між командами учнів 11-х класів для учнів 8 – 10-х класів вчителем правознавства та історії Казановською С.М. Метою заходу було продовжити роботу по свідомому засвоєнню учнями правових знань та вироблення стійких переконань у необхідності дотримання своїх прав та обов’язків; розвивати  уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися набутими знаннями у своїй життєвій практиці.

Правовий КВК проходив за конкурсами:

«Візитна картка» - команди артистично представляли назву, девіз та емблему своєї команди «Коміки в законі» - 11 –А клас,  та «Бригада» - 11 – Б клас.
«Розминка» -  проходила за принципом брейн-ринга, де учні показали високий рівень знань з правознавства.
«Капітанський» - змагалися капітани команд, які повинні були закінчити прислів’я, вислови на правову тематику.
«Павутина» - за 2 хвилини команди мали відповісти на поставлені питання противника.
«Пантоміма» - за 20 секунд учасники команд мали можливість показати противнику без слів, а тільки мімікою та жестами терміни з правової тематики.
«Домашні замальовки з правовим нахилом» - де обидві команди виявили високий рівень артистизму, таланту, творчості при інсценізації «Лісовий блок-бастер: Кримінальна Шапочка» - 11 – А клас, та «Помста недовченого юриста» - 11 – Б клас.

Журі одноголосно визнали  турнір правознавців змістовним та оригінальним, на якому учні пригадали свої права та обов’язки  і  вирішували  різноманітні  нагальні життєві ситуації.

Переглядів: 179 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »