Вівторок, 21.11.2017, 00:13

Головна » 2013 » Березень » 6 » Тиждень світової літератури та російської мови
Тиждень світової літератури та російської мови
   З 18 по 22 лютого 2013 року в школі був проведений Тиждень світової літератури та російської мови.
   З метою виховання інтересу до вивчення літератури та російської мови,естетичного смаку, виявлення обдарованих дітей, були запроваджені заходи, в яких прийняли участь учні 5- 11 класів. Так, учні 8-Б класу Лашко Катерина, Аніканова Влада (вч. Площанська О.Б.) провели виховну годину в 5-Б класі (кл. кер. Войцехівська I.A.) «Весела граматика», учні 9-Б класу Діхтяренко Михайло та Мотовильник Максим (вч. Площанська О.Б.) на виховній годині в 7-Б класі (кл. кер. Андрухович Н.О.) запропонували презентацію «Життя і творчість О.С.Пушкіна». Був також проведений День російської поезії «Російські поети та письменники про природу» (вч. Площанська О.Б.).
   В імпровізовану літературну вітальню були запрошені учні 8-9-х класів. Вірші Ф.Тютчева, А.Фета, І.Буніна М. Нєкрасова, уривок з повісті М. Гоголя «Сорочинський ярмарок» - «Чи знаєте ви українську ніч?» читали учні 5-10-х класів. Виступи супроводжувалися демонстрацією портретів авторів літературних творів,композиторів,відомих художників,картин природи. Кращими були визнані виступи учня 7-Б класу Шаповала Івана (вч. Дем’янчук Н.П.) та учениці 8-Б класу Лашко Катерини (вч. Площанська О.Б.), яка лірично прочитала вірш І.Буніна, а потім не менш пронизливо - прозовий уривок «Чи знаєте ви українську ніч?» під супровід музики Ю. Щуровського «Після перегляду Куїнджі». На завершення заходу вч. музичного мистецтва Олійник А.Б. та учень 7-Б класу Драчук Артем виконали дуетом пісню «Беловежская Пуща». Протягом проведення Тижня світової літератури та російської мови учні 6-А класу (вч. Сондовенко Л.М.) проводили літературні конкурси, вікторини з учнями 1-4-х класів.
   Учні 8-А класу,7-х класів - «Веселі перерви» з учнями 5-7-х класів (вч. Дем’янчук Н.П.).
   Також серед учнів 5-11 класів був проведений конкурс «Кращий знавець російської мови» (вч. Площанська О.Б.,Чорненька К.В.). Тиждень світової літератури та російської мови був завершений літературно-музичною композицією «Поет та його кохання» ( вч. К. В. Чорненька). Учні 10-11 класів (А. Рижков, І. Коваленко, О. Романюк, Т. Курудімова, А Бень, (вч. муз. шк. Поліщук І. А.), А. Водянецька, Т. Грабова, А. Дзьонь, І. Кузнєцова, С. Сугак, О. Яцина, Р. Земляков)  ще раз нагадали про дивне і чудове ім’я – Пушкін. Ім’я, яке стало утіленням поезії, синонімом високого слова Поет. Глядачі ще раз відкрили для себе О. С. Пушкіна як людину і як поета. В літературно-музичній композиції прозвучали романси «Гори, гори, моя звезда» у виконанні учениці 11 класу Анастасії Бень та « Наталі», який виконали учениці Т. Грабова, А. Дзьонь, І. Кузнєцова та Т. Курудімова, учениця 10 кл. (вч. Олійник А. Б.).
   Тиждень світової літератури та російської мови пройшов цікаво та змістовно.

Переглядів: 550 | Додав: school5uman | Теги: Тиждень світової літератури та росі | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2013  »