Середа, 07.12.2016, 13:26

Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Тиждень пам’яті видатного педагога та письменника В.О.Сухомлинського
Тиждень пам’яті видатного педагога та письменника В.О.Сухомлинського

4 жовтня 2016 року до Тижня пам’яті видатного педагога та письменника В.О.Сухомлинського в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 імені В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області відбулося свято інсценізації творів письменника. В.О.Сухомлинський написав безліч повчальних казок та оповідань для дітей, бо дуже хотів, щоб вони виростали добрими, чуйними, щирими, працьовитими, вихованими людьми. «Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний», - писав Василь Олександрович. Він переконував педагогічний світ у тому, що в школі мають панувати чотири культи: культ Батьківщини, культ людини, культ книжки і культ рідного слова.

Учні початкових класів з задоволенням готували і виступали з творами письменника на сцені актової зали. Самі маленькі – учні 1-В класу показали інсценізацію казки «Пихата жаба» (учитель Вінницька Лариса Петрівна). Учні 2-А класу презентували оповідання «Втрачений день» ( учитель Добряк Надія Вікторівна). Твір-мініатюру «Як їжачок до зими готувався» підготували учні.

2-Б класу разом з учителькою Смірновою Іриною Анатоліївною. Проблеми  вихованості в оповіданні «Я – людина» представили на суд глядачів учні 2-В класу з учителем Данило Світланою Юріївною.    Третьокласники інсценізували оповідання В.О.Сухомлинського «Розділена радість» (3-А клас, учитель Кащенко Ірина Петрівна), «Ледача подушка» (3-Б клас, учитель Павлюк Тетяна Володимирівна), «Скажи людині «Доброго дня»» (3-В клас, учитель Зінченко Наталія Іванівна). Учні 4-х класів намагалися виховувати у присутніх почуття духовності та моральності з оповіданнями  «Навіщо кажуть «спасибі» 4-А клас (учитель Борисова Людмила Володимирівна),та «Мишків велосипед»  4–Б клас (учитель Тарнавська Інна Володимирівна).

Дякуємо учням, вчителям та батькам, які приймають участь  у творчому житті нашої школи.

Голова МО вчителів початкових класів      Л.В.Борисова

Переглядів: 50 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0