Неділя, 04.12.2016, 19:18

Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Ток-шоу «Хімія без меж»
Ток-шоу «Хімія без меж»

23 жовтня 2015 року у переддень канікул діти із радістю збиралися в актовій залі на хімічному ток-шоу «Хімія без меж», яким завершувався тиждень хімії і став елементом семінару вчителів хімії міста.  Організатором цього яскравого дійства була  вчитель хімії Гречин Ольга Петрівна.

За ідеєю жанру ведучі ток-шоу Аніканова Влада і Коваль Олена

(учениці 11-Б класу) запропонували присутнім обговорити питання, чи можливо у сучасному суспільстві обійтись без знань з хімії і спеціалістам

яких професій знадобляться ці знання.

Першим у дискусію вступив аптекар (Павлов Павло учень 11-Б класу)- нащадок давнього роду аптекарів. Він провів глядачів сторінками історії фармації, продемонстрував захоплюючі досліди і як справжній аптекар лікував присутніх словесними ліками та частував еліксиром молодості та довголіття.

Не менш цікавою виявилася зустріч з хіміком-косметологом (Дорошко Анастасія учениця 11-Б класу) та лікарем –косметологом (Леоновцем Сергієм учнем 11-Б класу), які пояснили особливості цих професій і під час аукціону познайомили зал з новинками косметологічних розробок «мило від нудної роботи», «пігулки для щастя», «пігулки від лінощів», «пігулки для легкого навчання» та багато іншого.

Неочікуваним моментом заходу для присутніх вчителі хімії міста та викладачів УДПУ стала розмова з кореспондентом школи (Охота Вадим учень 9 класу), який перетворив глядачів на активних учасників шоу і взяв у них інтерв’ю про професію педагога.

Всі присутні були заворожені незвичайними піснями про хімію, виступом домогосподарки (мама Костенко Яни учениці 10-А класу), танцем під парасольками від кислотного дощу, відеозверненням колишньої учениці Кондратюк Ірини. Родзинкою шоу став виступ кулінара ( Романюк  Дмитро  учень 11-Б класу), який вправно , називаючи хімічні формули інгредієнтів, приготував пиріжки з маком і пригощав ними всю студію. Всі учасники шоу наприкінці заходу були переконані у необхідності та користі знань з хімії повсякчас.

Переглядів: 193 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »