Субота, 03.12.2016, 01:18

Головна » 2015 » Грудень » 28 » Відкритий урок природознавства для молодих вчителів початкових класів та студентів

22 грудня у 2-А класі (класний керівник Кащенко Ірина Петрівна) пройшов відкритий урок природознавства для молодих вчителів початкових класів та студентів гуманітарно-педагогічного коледжу. Діти презентували творчий звіт по проекту «Зима щедра святами». Девіз уроку: Знаємо! Шануємо! Святкуємо!

Метою проекту було дослідження, систематизація та класифікація народних свят зимового циклу. Проект був міжпредметний, груповий, довготривалий, інформаційно-пошуковий.

Діти працювали у 3 групах. Вони знайшли дуже багато цікавого матеріалу про українські традиції, звичаї та обряди, ознайомили з народними прикметами, які пов’язані з цими святами.

Під час уроку кожна група представляла один із зимових місяців, розповідала про давні народні назви місяців, озвучувала прислів’я, прикмети, традиції святкування.

Діти підготували вірші, легенди, познайомили з народними іграми і показали, як в них грати. Зіграли новорічну пісню на музичних інструментах.

Під час уроку відбулася зустріч Зими з Весною. Урок був насичений різноманітними дидактичними іграми. Велика увага приділялась розвитку зв’язного мовлення, мислення, пам'яті, творчої уяви, активності в пошуках образних слів.

Основний акцент було спрямовано на виховання в дітей любові до рідного краю і свого народу, рідного слова і пісні; поваги до його звичаїв, традицій, бажання примножувати і берегти свою національну культуру.

Переглядів: 190 | Додав: school5uman | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2015  »