Неділя, 04.12.2016, 19:20

Головна » 2014 » Листопад » 28 » Відкритий виховний захід для учнів 9-х класів «Мандрівка океаном «Професія»
Відкритий виховний захід для учнів 9-х класів «Мандрівка океаном «Професія»

21 листопада 2014 року відбувся відкритий виховний захід для учнів 9-х класів «Мандрівка океаном «Професія».

Класні керівники 9-А класу Гречин О.П. та 9-Б класу Андрухович Н.О. спрямовували учнів на свідомий вибір майбутніх професій та познайомили  із їх різновидами. Захід був насичений елементами гри, в ході якої учні отримали цінні рекомендації щодо вибору професій; визначали нахили та інтереси всіх учасників інтерактивного заходу; ознайомилися із попитом сучасного ринку праці. Оригінальними та цікавими були відеоматеріали, представлені батьками таких учнів 9-А класу, як: Гавінського В., Дишканта В., Маляренка Д. та учениці 9-Б класу Ременюк Я., які детально ознайомили присутніх із особливостями своїх професій: лікаря, військового, дизайнера та керуючого банком.

Захід проходив  у вигляді мандрівки океаном до  таких островів: «Хочу», «Можу», «Треба». Ці дороговкази  орієнтували школярів на їх бажання, можливості, потреби ринку.   Діти зрозуміли, що при співпаданні цих орієнтирів  і відбувається оптимальний вибір.

Деякі дев’ятикласники вже зорієнтувалися у своєму виборі і змогли презентувати свої досягнення всім присутнім. Це Драчук А., Годованюк Д., Костенко Я.

Завершився захід виконанням музичної композиції «Гімн професії» та інтерактивною вправою «Літак моєї мрії». Учні висловлювали свої плани на майбутнє у виборі своєї професії та запускали їх із надією та щирими сподіваннями про обов’язкове здійснення їх у дорослому житті.

Переглядів: 323 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »