Середа, 07.12.2016, 13:31

Головна » 2016 » Травень » 20 » Всеукраїнська акція «Одягни вишиванку»
Всеукраїнська акція «Одягни вишиванку»

19.05.2016 року в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступнів № 5 ім. В.І. Чуйкова  проходила Всеукраїнська  акція «Одягни вишиванку»

Наша вишивка – то пісня України,
Нашої священної землі.
В ній співають ранки солов′їні
Квітом розквітаються гаї.

Всеукраїнську акцію «День української вишиванки» було започатковано студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році. День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок.

Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Хоча протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

21 травня – це не постійна дата свята, бо постійною є третій четвер травня. Цей день спеціально не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Адже суть саме у тому, щоб одягнути вишиванку всією школою, містом, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом.

Учні та вчителі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.І. Чуйкова взяли участь в акції і прийшли до школи у вишиванках.

Найактивнішими учасниками стали учні 1 – Б класу (класний керівник    Смірнова І.А.), 3 – Б класу (класний керівник Тарнаська І.В.), 4 – А класу (класний керівник Бень Н.В.), 5 –А класу (класний керівник Луценко Л.С.),        6 – Б класу (класний керівник Бондаренко Н.В.), 7 – А класу (класний керівник Гніденко О.Б.), також активними учасниками даної акції були адміністрація та вчителі школи.

Переглядів: 206 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »