Неділя, 04.12.2016, 19:23

Головна » 2015 » Лютий » 23 » Загальношкільна лінійка для учнів 5 -11-х класів, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні

20.02.2015 року в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова проведена загальношкільна лінійка для учнів 5 -11-х класів, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні.

З нагоди річниці, директором школи Гармашем Валерієм  Сергійовичем та заступником директора з виховної роботи Дем’янчук Ніною Павлівною в закладі відбулося відкриття пам’ятного куточка, присвяченого випускнику школи 1998 року - Бачинському Ігорю Володимировичу .

Ведучими Пам’ятної лінійки були учні 10 – Б класу Рябоконь Сергій та Щербак Тетяна, які розказали про Героя України, нашого випускника Бачинського Ігоря.

Мамочко, вибач за чорну хустину

За те, що віднині будеш сама.

Тебе я люблю. І люблю Україну

Вона, як і ти, була в мене одна.

20 лютого 2015 року,  День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо  пам’ять  загиблих Героїв Небесної Сотні та річниці Майдану.

У цей день загинуло 49 осіб. За час Революції Гідності усього загинуло 87 майданівців, серед яких був і наш випускник Бачинський Ігор, ГЕРОЙ УКРАЇНИ.

Народився 30 листопада 1983 року. Був круглим сиротою. Мешкав з бабусею та дідусем у місті Боярка Києво-Святошинського району Київської області. Був доброю, сміливою, чесною та справедливою людиною.
      Дуже любив Україну, її культуру та історію, був справжнім патріотом своєї Батьківщини, відчував біль своєї держави, вболівав за її долю, підтримував її в боротьбі за свободу, прагнув їй добра та кращого майбутнього, мав активну громадянську позицію, не міг миритися з безправ'ям та соціальною несправедливістю, був готовий віддати заради рідної землі найцінніше – своє життя.
      Взимку 2013-2014 років щоденно їздив на Майдан Незалежності у Києві, де був активним учасником Революції гідності. Щоб не турбувати своїх близьких ночував вдома, а щоранку, нічого не кажучи рідним, поспішав на Майдан до своїх побратимів. 25 лютого 2014 року помер у лікарні від отриманих під час протистоянь з бійцями "Беркуту" важких травм. Похований у місті Боярка Києво-Святошинського району Київської області.

Указом Президента України Петра Порошенко № 890/2014 від 21 листопада 2014 року за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності Ігорю Володимировичу Бачинському посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".

Мамо, не плач. Я повернусь весною.

У шибку пташкою стукнусь твою.

Прийду на світанні в садок із росою,

А може, дощем  на поріг упаду…

Учні, вчителі школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто поліг за волю й незалежність України. Схилили  голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. За нашу незалежність, та самостійність боролися цілі покоління українських патріотів.

За неї полягли герої Небесної Сотні.

За неї гинуть українські воїни та мирні громадяни.

Переглядів: 278 | Додав: school5uman | Теги: директором школи Гармашом Валерієм , З нагоди річниці | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »