Неділя, 04.12.2016, 19:21

Головна » 2015 » Лютий » 4 » Загальношкільний фестиваль «Таланти моєї родини»
Загальношкільний фестиваль «Таланти моєї родини»

Відповідно до річного плану школи на 2014/2015 навчальний рік 30 січня 2015 року в навчальному закладі проведено загальношкільний фестиваль «Таланти моєї родини».

Фестиваль проводився в 2 етапи:  І етап – класний (у грудні);  ІІ етап – загальношкільний (30.01.2015 року).

Метою фестивалю було ознайомити з талантами родин учнів школи, відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, виховувати глибокі почуття любові до батьків, родини, почуття пошани до людей старшого віку, гордість за майстерність родини. Сприяти розвиткові творчих здібностей родин, бажання приумножувати родинні таланти.

Завдання фестивалю: виховувати дітей у дусі відродження та популяризації культурних та моральних цінностей сім’ї, родини; виявити та підтримувати талановитих родин, які зберігають традиції української культури; розвивати навички та здібності родин у різних видах та жанрах мистецтва;  стимулювати пошукову активність родин у сфері національних традицій, народних ремесел, популяризація традиційної народної культури, історичної спадщини рідної країни; виховати художні смаки, підвищувати виконавську майстерність.

Написанням сценарію, доповненням музичними та хореографічними номерами сценарію, оформленням актової зали займалися заступник директора школи з навчально-виховної роботи Бугерук О.І., заступник директора з виховної роботи Дем’янчук Н.П., педагог-організатор Набокова Т.А., вчитель музики Олійник А.Б., вчитель хореографії Піщаний О.В.

Слід відзначити вчителя історії Бочарову Л.Л. та вчителя фізичної культури 1 – 4-х класів Єременка Є.В., які показали себе у ролі професійних ведучих на даному святі.

Фестиваль родинної творчості «Таланти моєї родини» розпочався із хвилини мовчання за світлу пам’ять тих, хто увійшовши в безсмертя, віддав своє життя, за незалежність та суверенітет Української держави. За неї полягли герої Небесної сотні. За неї гинуть українські воїни та мирні громадяни на сході України

Під час свого виступу директор школи Гармаш В.С. повідомив присутніх про мету і значення проведення таких заходів у навчальному закладі.

Всі класні керівники забезпечили виступи родин від свого класу, але класні колективи 3 – А класу  (Бень Н.В.)  – представили 4 родини, 5 – Б класу (Бондаренко Н.В)  – 2 родини, 6 – А класу (Гніденко О.Б). – 2 родини.

У фестивалі взяли участь 24 родини: учня 2 – А класу Кісіля Ростислава, учениці 1 – А класу Росади Анастасії, учениці 2 – Б Шиманської Ірини, учня  1 – Б класу Кошарного Геннадія, учня 8 класу  Притули Євгенія,  учениці  3 – А класу Діхтяренко Владислави та учня 11 класу Діхтяренка Михайла, учениці 6 – А класу Набокової  Віолетти, учня 10 – А класу Якименка Ігоря, учениці 5 – Б класу Попової  Олександри, учня  9 – Б класу Андрощука Олега, учня 5 – Б класу Євчева Руслана, учениці 3 – А класу Ульянової Дар’ї, учениці 7 класу Петрової Анастасії, учениці 6 – Б класу Столбової Олександри, учениці 6 – А класу Вовнянко Софії, учня 4 – Б класу Килимника Артема, учениці  3 – А класу Поступайло Владислави, учениці 3 – Б класу Плахотнюк Діани, учениці 3 – А класу Прядун Дар’ї, учениці 10 – Б класу Дорошко Анастасії, учня 5 – А класу Табанця Владислава, учениця 4 – А класу Єфімчук Катерини, учениці 9 – А класу Макаренко Уляни, учня 1 - В класу Коваля Олексія показали свої таланти в таких номінаціях: «вокальне мистецтво»; «музичне виконання»; «образотворче мистецтво»; «художнє та авторське виконання»; «оригінальний жанр»; «декоративно-прикладне мистецтво».

Фестиваль проводився вперше і демонстрував кращі зразки родинних талантів.

Незважаючи на хвилювання родин, вони  подарували глядачам радість спілкування з прекрасним, радість спілкування з мистецтвом.

Підводячи підсумки фестивалю директор школи Гармаш В.С. подякував родинам за прекрасні виступи та за те, що вони показали свої таланти для всіх батьків, учнів та вчителів. Також, кожна родина,  була нагороджена Дипломом за активну участь, та реалізацію і демонстрування власних досягнень і захоплень.

В кінці свята шкільною родиною: учнями, вчителями та батьками була виконана пісня «Коли настане ранок золотий» слова якої написали вчитель музики Олійник А.Б. та вчитель світової літератури Площанська О.Б.

Переглядів: 400 | Додав: school5uman | Теги: таланти моєї родини, школа, фестиваль, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »