Понеділок, 17.12.2018, 17:48
Вітаю Вас Гість | RSS

Уманська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова

Меню сайту
Наше опитування
Яку операційну систему Ви використовуєте?
Всього відповідей: 492
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Щоденник

Головна » 2018 » Травень » 22 » «Зірковий Олімп»
06:59
«Зірковий Олімп»

18.05.2018 року в нашій школі вдруге проведено свято «Зірковий Олімп», на якому були присутні учні, батьки, вчителі, учасники свята.

Метою заходу було відзначити учнів, які показали високий рівень знань, які захищали честь школи та стали переможцями й призерами міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. Відзначити наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість.

Учасників свята привітала директор школи Бугерук Ольга Ігорівна, яка і нагороджувала переможців Грамотами та Подяками.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисціплін

у 2017/2018 навчальному році

Нагороджені:

Дмітрієва Ната, учениця 7 – А класу за зайняте І місце в олімпіаді з хімії.

Вчитель Гречин Ольга Петрівна.

Телепенько Анна, учениця 8 – Б класу за зайняте ІІ місце в олімпіаді з географії.

Манчук Анна, учениця 10 класу за зайняте ІІ місце в олімпіаді з географії.

Поляченко Аліна, учениця 9 – А класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії.

Сереветна Катерина учениця 11 класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії.

Вчитель Бондаренко Наталія Володимирівна.

Жмуденко Євген, учень 9 – А класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології.

Половець Яніна, учениця 10 класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології.

Вчитель Черватюк Людмила Йосипівна.

Манчук Анна, учениця 10 класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з історії.

Вчитель Казановська Світлана Миколаївна.

Левченко Ольга, учениця 7 –А класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з математики.

Вчитель Дзюменко Людмила Костянтинівна.

Каплій Дарія, учениця 9 –А класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови.

Вчитель Павленко Алла Григорівна.

Охота Вадим, учень 11 класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій.

Вчитель Матвієнко андрій Володимирович.

Рябоконь Євгенія, учениця 8 – Б класу за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури.

Вчителі: Гніденко Ольга Борисівна та Синиця Світлана Василівна.

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України

Нагороджені:

Мельник Марина, учениця 10 класу за зайняте І місце (секція хімія).

Слід відзначити, що Марина в ІІ (обласному) етапі зайняла ІІ місце.

Горбатюк Микола, учень 9 – Б класу за зайняте ІІ місце (секція хімія).

Загарій Діана, учениця 11 класу за зайняте ІІ місце (секція хімія).

Охота Вадим, учень 11 класу за зайняте ІІІ місце (секція хімія).

Керівник Гречин Ольга Петрівна.

Половець Яніна, учениця 10 класу за зайняте ІІ (секція медицина). Керівник Черватюк Людмила Йосипівна.

Охота Вадим, учень 11 класу за зайняте ІІ місце (секція історії України). Керівник Казановська Світлана Миколаївна.

Переможці ІІ етапу ХVII Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Нагороджені:

Левченко Ольга, учениця 7 – А класу за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика. Вчитель Луценко Лариса Сергіївна.

Яцюк Марія, учениця 3 – В класу за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика. Вчитель Данило Світлана Юріївна.

Загарій Діана, учениця 11 класу за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі

Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика.

Вчитель Луценко Лариса Сергіївна.

ІІ етап VII Міжнародного мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Нагороджені:

Усольцева Владислава, учениця 5 – А класу за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Ульянова Дар’я, учениця 6 – А класу за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вчитель Синиця Світлана Василівна.

ІІ Регіональна олімпіада з образотворчого мистецтва

1. Руденко Анна, учениця 11 класу за зайняте І місце у ІІ Регіональній олімпіаді з

образотворчого мистецтва. Вчитель Половець Діана Станіславівна.

Міський інтелектуальний конкурс «Ерудит»

серед учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти міста

Нагороджений Білоус Віталій, учень 4 – Б класу за зайняте ІІІ місце в міському

інтелектуальному конкурсі «Ерудит» серед учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти міста. Вчитель Павлюк Тетяна Володимирівна.

Міський інтелектуальний конкурс «Найрозумніший учень міста – 2017»

Нагороджений Охота Вадим, учень 11 класу за зайняте ІІІ місце в міському

конкурсі «Найрозумніший учень міста – 2017». Підготували всі вчиеті-предметкники.

Регіональний фестиваль географії «Уманський меридіан»

Нагороджена команда учнів 8 – Б, 9-х класів до складу якої увійшли Поляченко Аліна , Коваль Денис, Ткаченко Дмитро, Чорна Ярослава, Рябоконь Євгенія, Телепенько Анна за зайняте І місце в Регіональному фестивалі з географії «Уманський меридіан». Вчитель Бондаренко Наталія Володимирівна.

Міський конкурс «Юних поетів»

Нагороджена Хрущова Ірина, учениця 3 – А класу за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі «Юні поети» серед учнів 1 – 4-х класів . Вчитель Добряк Надія Вікторівна

Конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто»

Нагороджені:

Руденко Анна, учениця 11 класу за зайняте І місце. Вчитель Половець Діана Станіславівна.

Семчук Анастасія, учениця 11 класу за зайняте ІІ місце. Вчитель Половець Діана Станіславівна.

Нагороджена Дипломом Чиж Дарія, учениця 3 – А класу за оригінальне вирішення композиції. Вчитель Половець Діана Станіславівна.

Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Нагороджені:

Чиж Дарія, учениця 3 – А класу за зайняте І місце.

Бондаренко Катерина, учениця 4 – А класу за зайняте І місце.

Жвалюк Анастасія, учениця 5 – Б класу за зайняте ІІ місце.

Вальченко Анастасія, учениця 3 – В класу за зайняте ІІІ місце.

Коломієць Крістіна, учениця 4 – А класу за зайняте ІІ та ІІІ місця.

Переможців підготувала вчитель образотворчого мистецтва Половець Діана Станіславівна

Конкурс дитячого малюнка «Ми малюємо весну»

Нагороджені:

Дандратюк Дана, учениця 8 – Б класу за зайняте І місце.

Бондаренко Катерина, учениця 4 – А класу за зайняте І місце.

Половець Яніна , учениця 10 класу за зайняте ІІ місце .

Переможців підготувала вчитель образотворчого мистецтва Половець Діана Станіславівна

Конкурс дитячого малюнка «Чорнобиль очима дітей»,

присвячений 32-ій річниці Чорнобильської атастрофи

Нагороджується:

Почесною Грамотою нагороджена Добровольська Даная, учениця 7 – Б класу за зайняте ІІІ місце.

Почесною Грамотою нагороджена Поступайло Влада, учениця 6 – А класу за зайняте ІІІ місце.

Переможців підготувала вчитель образотворчого мистецтва Половець Діана Станіславівна

V Регіональний конкурс юних художників «Веселкова палітра»

Дипломом ІІ ступеня за перемогу нагороджена Семчук Анастасія, учениця 11 класу.

Подякою за участь в конкурсі нагороджена Руденко Анна, учениця 11 класу.

Переможців підготувала вчитель образотворчого мистецтва Половець Діана Станіславівна

VІ Регіональний конкурс читців декламаторів «Барви слова»

Нагороджена Червонюк Анна, учениця 9 -А класу за зайняте ІІ місце у шостому регіональному конкурсі читців декламаторів «Барви слова». Вчитель Гніденко Ольга Борисівна.

Міський етап Всекраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Грамотами нагороджена команда «Нащадки козаків» (у складі: Криворота Владислава, Голованя Івана, Левченко Ольги, Хворостяного Володимира, Поляченко Аліни, Бочарова Дениса, Коваля Дениса, Ткаченка Дмитра, за зайняте І місце в етапі «Стрільба із пневматичної зброї» міського туру Всекраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Вчитель Крижановський Вячеслав Юрійович.

Дана команда нагороджена за зайняте ІІ місце в конкурсі строю та пісні «Впоряд». Вчителі: Олійник Анжела Борисівна та Крижановський Вячеслав Юрійович.

І ця ж команда нагороджена за зайняте загальне ІІІ місце в міському Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Міський фестиваль «Дивосвіт Умані»

Нагороджені Покиньборода Вікторія, Горобченко Катерина (6 – А клас), Криворучко Діана (11 клас) ) учасники міського фестивалю «Дивосвіт Умані».

Керівник Олійник Анжела Борисівна.

Міський фестиваль «Дивосвіт Умані»

Нагороджений хореографічний колектив «Промінець» (до складу уввійшли: Плотнікова Валерія, Крайсвітня Дар’я, Волошенко Оксана, Кирилюк Тетяна, Ковтун Анна, Хвищук Ангеліна, Хвищук Віталіна, Гацанюк Вероніка, Носай Рустам, Звенігородська Каріна, Сокирська Каріна, Шекмар Ніка, Хомутовська Оксана, Вербецька Анастасія, Панченко Ярослава, Черниця Ліана, Дяков Данило, Криворучко Марія, Вербова Ульяна, Юхимчук Вікторія, Чорна Софія, Канава Олександра, Ткаченко Вероніка, Плахотна Кіра, Яцюк Марія, Чупряк Ольга, Пересунько Ангеліна) учасники міського фестивалю «Дивосвіт Умані» з композицією «Смайлики».

Керівник Патлюк Ольга Петрівна.

Нагороджений хореографічний колектив «Промінець» (до складу увійшли: Вербецька Марія, Хомутовська Дарія, Червонюк Анна, Дерев’янко Альона, Порхун Лідія, Брозінська Ілона, Вовнянко Софія, Аргамакова Анна, Сердій Анастасія, Столбова Олександра, Покиньборода Вікторія, Черевайко Дарія, Ісаєва Дарія, Слюсар Злата, Поступайло Владислава, Прядун Дар’я, Усольцева Владислава, Смірнов Олександр, Чеховський Ілля, Возний Єгор, Пересунько Ангеліна, Плахотна Кіра, Ткаченко Вероніка) учасники міського фестивалю «Дивосвіт Умані» з хореографічною композицією «Веснянка».

Керівник Патлюк Ольга Петрівна.

Загальноміський фестиваль інсценізованої

патріотичної пісні «Пам’яті героїв».

Нагороджений колектив (Горобченко Катерина, Покиньборода Вікторія, Охота Вадим, Криворучко Діана, Матрос Лілія, Бочаров Денис, Головань Іван, Прядун Дарія, Діхтяренко Владислава; учасники хореографії: Вовнянко Софія, Порхун Лідія, Столбова Олександра, Сердій Анастасія) за участь в загальноміському фестивалі інсценізованої патріотичної пісні «Пам’яті героїв».

Керівники: Олійник Анжела Борисівна, Патлюк Ольга Петрівна.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників

Нагороджена команда ( Горбатюк Микола, Муратова Анна, Скарбовський Богдан, Хомутовська Дарія, Чорна Ярослава, Шульгін Ілья) за артистизм в Міському етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників .

Керівник: Хован Злата Дмитрівна.

Спортивні змагання

Нагороджена команда юнаків 4 – 6-х класів (до складу якої уввійшли: Овчініков Владислав, Сичов Олександр, Шевчук Юрій, Шабров Дмитро, Мудрак Ярослав (6 – Б клас) Ковтун Дмитро, Дюкарев Артур (5 – А клас), Полюх Дмитро (4 – Б клас)), за зайняте ІІІ місце у змаганнях з футболу спартакіади школярів міста Умані. Вчитель Митник Вікторія Іванівна.

Нагороджена команда юнаків 9 – 11-х класів (у складі: Скарбовського Богдана, Притули Євгена, Охоти Вадима, Полюха Владислава, Бояра Євгенія,Харитончука Сергія, Вовнянка Вогдана, Голованя Івана, Ткаченка Дмитра ), за зайняте ІІ місце у змаганнях з баскетболу спартакіади школярів міста Умані.

Нагороджена команда юнаків 10 – 11-х класів (у складі: Скарбовського Богдана, Притули Євгена, Полюха Владислава, Бояра Євгенія,Харитончука Сергія, Вовнянка Вогдана, Квича Володимира, Баліцького Андрія:), за зайняте ІІІ місце у змаганнях з волейболу спартакіади школярів міста Умані.

Нагороджена команда дівчат 8 – 9, 11-х класів (у складі:Нагорної Марії, Загарій Діани, Руденко Анни, Семчук Анастасії, Матвієнко Анни, Мазуренко Ольги, Чорної Ярослави, Матвійко Олександри ), за зайняте ІІІ місце у змаганнях з волейболу спартакіади школярів міста Умані.

Нагороджена команда дівчат 10-11-х класів (у складі: Семчук Анастасії, Руденко Анни, Загарій Діани, Вовнянко Софії, Мазуренко Ольги, Набокової Віолетти, Матвієнко Анни, Михайлішин Аліни), за зайняте ІІІ місце у змаганнях з баскетболу спартакіади школярів міста Умані.

Вчитель Митник Вікторія Іванівна.

Туристичні змагання у зльоті,

присвяченому Всесвітньому дню туризму

серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Грамотами нагороджується учениця 7 –А класу Левченко Ольга, за зайняте І місце на дистанції «Спортивне орієнтування».Керівник: Хован Злата Дмитрівна.

Грамотами нагороджується учень 7 –А класу Фесенко Ростислав, за зайняте ІІІ місце на дистанції «Спортивне орієнтування».Керівник: Хован Злата Дмитрівна.

Нагороджується команда учнів 9 – 11 класів (у складі:Бояра Євгенія, Голованя Івана, Криворота Владислава, Мазуренко Ольги, Полюха Владислава, Притули Євгенія, Скарбовського Богдана, Семчук Анастасії),

за зайняте І місце у конкурсі «Розпалювання вогнища» у старшій віковій групі;

за зайняте ІІ місце на дистанції «Смуга перешкод» у старшій віковій групі

за зайняте ІІІ місце в змаганнях «Укладка рюкзака» у старшій віковій групі.

за зайняте ІІІ місце в змаганнях «Встановлення намету» у старшій віковій групі.

Нагороджується команда учнів 7 – 8 класів (у складі: Гевеленка Яна, Козака Івана, Левченко Ольги, Ліснічук Ірини, Луценка Дениса, Синиці Дениса, Фесенка Ростислава), за зайняте ІІ місце у конкурсі «Укладка рюкзака» у молодшій віковій групі.

Керівник: Хован Злата Дмитрівна.

У номінації «Талант і майстерність» були нагороджені вчителі, які підготували

переможців та призерів учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт Малої

Академії Наук, а також призерів різних творчих змагань, конкурсів, виставок:

ГРЕЧИН Ольга Петрівна, вчитель хімії.

Бондаренко Наталія Володимирівна, вчитель географії.

КАЗАНОВСЬКА Світлана Миколаївна, вчитель історії та правознавства.

ЧЕРВАЮК Людмила Йосипівна, вчитель біології .

ПОЛОВЕЦЬ Діана Станіславівна, вчитель образотворчого мистецтва.

МИТНИК Вікторія Іванівна, вчитель фізичної культури.

ГНІДЕНКО Ольга Борисівна, вчитель української мови та літератури.

ДЗЮМЕНКО Людмила Костянтинівна, вчитель математики.

МАТВІЄНКО Андрій Володимирович, вчитель інформатики.

СИНИЦЯ Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури.

ЛУЦЕНКО Лариса Сергіївна, вчитель української мови та літератури.

ПАВЛЕНКО Алла Григорівна, вчитель англійської мови.

ДАНИЛО Світлана Юріївна, вчитель початкових класів.

ДОБРЯК Надія Вікторівна , вчитель початкових класів.

ПАВЛЮК Тетяна Володимирівна, вчитель початкових класів .

ОЛІЙНИК Анжела Борисівна, вчитель музичного мистецтва.

КРИЖАНОВСЬКИЙ Вячеслав Юрійович, вчитель предмету «Захист Вітчизни»

ПАТЛЮК Ольга Петрівна, вчитель хореографії.

ХОВАН Злата Дмитрівна, педагог-організатор.

Привітали талановитих учнів нашої школи, які захищали честь школи на міському рівні, відзначили педагогів, що неспокоєм душі, горінням серця запалили бажання знань і таланту своїх учнів.

Щира подяка батькам, вчителям, всім тим, хто зробив перемогу можливою, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації.

Хто сприяв заохоченню до самостійної навчальної діяльності, розвитку ерудиції та здібностей.

Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

Пам’ятаймо, що обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем.

Ми впевнені, що ви ніколи не підете проти своєї совісті, не будете байдужими до долі своїх друзів, родини, України!

Шановним вчителям, наставникам бажаємо золоті зерна дитячої обдарованості ростити і доглядати заради майбутнього України саме сьогодні.

Хай щастить усім!

              

Переглядів: 106 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz