Неділя, 04.12.2016, 19:20

Головна » 2016 » Березень » 27 » Зустрічаємо птахів!
Зустрічаємо птахів!

Щороку в Україні проводиться весняна екологічна акція „Зустріч птахів ”. Мета акції – практична допомога птахам, яка полягає у виготовленні  та розвішуванні шпаківень та штучних гнізд для інших птахів на територіях садів, парків, пришкільних територіях, у дворах, залучення до природоохоронних акцій дітей та молоді.

Учні 2-А класу (класний керівник Кащенко І.П.) долучились до цієї акції.

Підготовка до свята почалась заздалегідь. Другокласники ознайомились із життям перелітних птахів на уроках природознавства. Вони вже знають, які саме птахи повертаються до нас навесні із вирію, а які протягом року живуть поруч із нам.

Підготували школярі й презентації «Життя птахів навесні», «Гніздування птахів»,  «Охорона птахів», де розповіли про весняні зміни у житті птахів.

А ще учні дізнались про те, як живуть хвилясті папужки у кабінеті біології. Діти пообіцяли приносити пернатим гостинці: сухарики, пшоно, яблучка.

Акцію проведено з метою виховання у підростаючого покоління любові до природи, поваги до народних традицій, звичаїв, бережливого ставлення до птахів. Адже саме крилаті нас радують своїм співом і стрімким польотом. А їхнє повернення з теплих країв означає, що прийшла справжня весна.

Ласкаво просимо до рідного краю, птаство!

Переглядів: 197 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »