Четвер, 24.01.2019, 14:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Уманська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Уманської ЗОШ №5 » Правила форуму
Правила форуму

Дані правила діють на всьому форумі. В окремих розділах та форумах конференції можлива наявність власних правил, які уточнюють та деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими в будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної та конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримуйтесь від участі в даній конференції.

I. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на форумі користувач повинен вказати діючу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
 3. Вибір імені користувача (nickname) є вашим виключним правом. Адміністрація лишає за собою право прийняти заходи по завершенню використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні та етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, які схожі на вже існуючі до міри, яка може ввести в оману інщих користувачів форума.
 4. Заборонена багаторазова реєстрація одним користувачем, не залежно від мети, з якою така реєстрація проводиться. Дане порушення є особливо серьозним та веде до блокування всіх облікових записів.
 5. Якщо Ви не проявляєте активність на форумі протягом тривалого часу, ваш обліковий запис може бути видалений.

II. Правила поведінки на форумі.

 1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі та мережевого етикету.
 2. Суворо забронено використання нецензурних слів, образливих виразів, в незалежності від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані. В тому числі під час заміни літер символами.
 3. Категорично забороняється будь-яка реклама, в тому числі реклама інтернет-проектів (за виключенням випадків поперднього узгодженням з адміністрацією).
 4. Ваш підпис на форуме не може бути більшим за 2 рядки. До нього представляються такіж вимоги, що й до повідомлень на форумі.

III. Публікація повідомлень.

 1. Назва теми повинна бути інформативною, максимально чітко відображати зміст проблеми.
 2. Перед створенням нової теми переконайтесь, що ви створюєте її в форумі відповідної тематики, а також намагайтесь переконатися в тому, що дане питання не обговарювалось раніше.
 3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах та розміщення однакових за змістом повідомлень в різні теми.
 4. Намагайтесь не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створює негативне враження про вас.

IV. Відносини між користувачами та адміністрацією.

 1. В своїх діях адміністрація форума керується здоровим глуздом та внутрішніми правилами управління форумом.
 2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів та модераторів форуму) категорично заборонена в будь-яких випадках в усіх форумах та темах, за виключенням спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу та всього форуму.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з наступним повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни та новації на форумі проводяться з врахуванням думок та інтересів користувачів.Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz