Неділя, 04.12.2016, 19:21

Що читати

«Читання – це одне з  джерел  мислення та розумового розвитку. Без  високої культури читання
немає ні школи,ні справжньої розумової праці,
читання – це найважливіший інструмент навчання та джерело багатого духовного життя».

«Читання – це віконце,через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе».
В.Сухомлинський
Щ о    ч и т а т и ?
   Компасом у морі книг читачам бібліотеки є каталоги, картотеки, рекомендаційні списки літератури ,мережа Інтернет. До кожної знаменної чи   чи  пам’ятної  дати в бібліотеці обладнуються тематичні книжкові виставки  або полички. Створені  і  систематично поповнюються новими матеріалами папки: «Освіта України», «Видатні педагоги України».  «Патріотичне виховання учнів», «Робота  з обдарованими учнями», «Т.Г.Шевченко – наш видатний земляк», «Наша мова калинова». «Дзвони Чорнобиля», «Голодомор – велика трагедія українського народу», «Дорогами бойової слави уманчан», «Умань: минуле і  сучасність», «Поезія уманчан – наших сучасників», «Це небезпечно: наркотики,алкоголь, СНІД», «Моє захоплення», «Звичаї нашого народу».
   Складено  індивідуальні  списки рекомендованої літератури: «Хочу все знати». «Подорож у сиву давнину», «Зоряні орбіти», «Тобі про музику», «Прекрасне – своїми руками», »Юному фізику», «Цікава наука математика», «Комп’ютери і життя», «Твій фізичний гарт», «А я сам», «Ввічливість на кожен день», «Жаринки з дотепної скриньки».

Фестиваль «Світ книги - 2015»
 З метою популяризації читання як форми інтелектуального розвитку та культурного дозвілля школярів 17  березня в школі проведено фестиваль дитячого читання «Світ книги – 2015» серед учнів 4 - 7 класів. Участь у ньому взяли кращі читачі бібліотеки: Дмитрієва Наталія  з 4-а  класу, Галкін Володимир та Лоба Володимир  з 4-б, Комар Максим, Булацький Валентин та Титоренко Владислав з 5-а,  Бочаров Денис  та Кондратюк Дана з 5-б, Каплій Дарина та Марейченко Артем з 6-а, Горбатюк Микола з 6-б, Рогова Поліна  з 7 класу. Учасники фестивалю представили свої улюблені книги українських та зарубіжних авторів, яскраві малюнки . Журі визнало найкращим виступ учня 5-б класу Бочарова Дениса, який представив цікаву  презентацію книги Василя Симоненка «Маленькі сонця». Саме йому випала честь представляти нашу школу на міському фестивалі  дитячого читання 23 березня 2015 року в Будинку вчителя. Денис нагороджений Дипломом міського відділу освіти. Вітаємо!