Понеділок, 16.09.2019, 09:25

Головна » 2019 » Лютий » 25 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів 2-х класів
Засідання міського методичного об’єднання вчителів 2-х класів

14 лютого 2019 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів 2-х класів у формі інтерактивного семінару-практикуму з проблеми «Тематичне навчання. Формування міжпредметної компетенції у процесі тематичного навчання».

Метою семінару було проаналізувати питання щодо ролі тематичного навчання у формуванні міжпредметної компетенції учнів початкових класів; ознайомити із алгоритмом планування тематичного тижня та створення інтелект-карти у процесі засвоєння навчального матеріалу; підвищення фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів, підготовка до роботи в умовах впровадження нового змісту початкової освіти.

З міні-лекцією, що супроводжувалась презентаційними матеріалами, з теми «Формування міжпредметної компетенції засобами тематичного навчання у освітньому процесі початкової школи» виступила вчитель початкових класів Крижановська О.В.

Провела майстер-клас «Реалізація змісту навчання у 2 класі з елементами міжпредметної інтеграції» та поділилась досвідом роботи з проведення та організації тематичного дня та тематичного тижня вчитель початкових класів Борисова Л.В.

Тарнавська І.В., вчитель початкових класів цікаво провела методичний діалог з елементами тренінгу «Методика планування тематичного тижня та створення інтелект-карти».

Переглядів: 94 | Додав: school5uman | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »